Hlavice – Domažlice 1:1
Hostující nováček byl sedm minut od vítězství. V hodně bojovném utkání se hrálo v prvních pětačtyřiceti minutách na obou stranách bez velkých šancí. Jen Braun hlavou nastřelil brankáře a domažličtí hráči trefili ze skrumáže břevno. Po změně stran ale hosté už dokázali udeřit. Bezděk nacentroval míč před branku a Braun domácího gólmana doslova prostřelil. Hlavice v dalším průběhu přidala na obrátkách, vytvořila si převahu a po tečované střele Petráska vyrovnala i skóre. Zaslouženou remízu už nováček uhájil.

Poločas: 0:0. Branky: 83. Petrásek – 49. Braun. Rozhodčí: Jedlička. ŽK: 1:3. Diváků: 150.
Domažlice: Houdek – Strejc, Tesař, Bauer, M. Mandous – Bezděk (75. Leitl), Braun, M. Knakal, Mužík (90. Bahleda), Bárta – Kovařík (69. Veselý). Trenér Zdeněk Michálek.

Viktoria Plzeň B – Písek 3:2
Druhou výhru v řadě si připsali na konto mladíci z Viktorie, za které celé utkání s Pískem odehrál i Martin Fillo. V úvodním tlaku vstřelil Kůžel rychlý gól, ale v dalších minutách se chopili iniciativy Jihočeši a Zušťák dvěma góly během čtyř minut skóre otočil. Hned po změně stran však střídající Štípek střelou do šibenice z pětadvaceti metrů vyrovnal a Viktoria získala velkou převahu. Za chvíli zahodil sice Kůžel pokutový kop, ale o zasloužené výhře rozhodl Hoffmann. Řada šancí zůstala nevyužita.

Poločas: 1:2. Branky: 3. Kůžel, 49. Štípek, 66. Hoffmann – 25. a 29. Zušťák. Rozhodčí: Berka. ŽK: 3:3. Diváků: 160.
Viktoria B: Ticháček – Mudra, Kováč, Brezinský, Beránek – Sladký (46. Štípek), Hrošovský, Hoffmann (86. Štefl) – Kůžel, Fillo, Krmenčík. Trenéři Jiří Skála a Martin Lepeška.

Ostatní výsledky: Č. Lípa – Chrudim 1:2 (0:1, 77. Barciaga – 40. Holub, 68. Hauf), Letohrad – Pardubice 0:0, Liberec B – Vltavín 3:1 (2:1, 4. Rybanský, 45. Bína, 77. Suk – 24. Předota z PK), K. Vary – Chomutov 4:2 (2:1, 42. z PK a 45. Geňo, 47. Vondráček, 84. Šmrha – 39. Gibala, 80. Dolejška), Kr. Dvůr – Kunice 0:4 (0:0), Ovčáry – Ml. Boleslav 2:0 (1:0, 11. Dittrich, 85. Cousenc), Roudnice – Kladno 2:1 (1:1, 14. a 55. Laušman – 45. Rada).