Vašák nahradil v brance zraněného Zaťka. Ještě nedávno hájil branku divizního dorostu FC Chomutov. Nutno dodat, že své poslání v brance neměl jednoduché proti tak silnému soupeři, ale obstál. Věřme, že i nadále mu to bude vycházet.

V úvodu chomutovští zatlačili hosty do jejich obrany, gól ale nevstřelili i přes řadu možností. Naopak to byli hosté, kteří díky nedůslednému odkopu otevřeli skóre z kopačky Fraňka – 0:1. Domácí se poté hnali za vyrovnáním, Doksanský ale s pěknou střelou neuspěl.

Ve 28. minutě byl sražen domácí hráč, následovalo odpískání faulu a možnost domácích vyrovnat z penalty. K míči se postavil Černý a bez problémů proměnil – 1:1. Závěr poločasu patřil domácím, kteří neproměnili nejméně tři šance ke změně skóre.

Druhý poločas byl v úvodu lepší pro domácí, hosté ale hrozili z rychlých protiútoků. Z jednoho také vznikl faul a hosté měli šanci udeřit z trestného kopu. K tomu se postavil střelec první branky Franěk a střelou okolo zdi překonal Vašáka.

Ten neměl nejmenší nárok. Chomutov tak musel opět dohánět jednobrankové manko. Dolejška, Strouhal i Gibala se však pokoušeli marně. Při jednom z útoků se střetl hostující brankář s útočníkem a došlo k jeho pětiminutovému ošetřování.Gólman nakonec pokračoval na svém postu, měl ale stále zdravotní potíže.

Nakonec musel být opět dalších pět minut ošetřován, aby následně hřiště opustil. Hlavní rozhodčí za tento prodlený čas nastavil celkem deset minut, při kterém byl opět faulován domácí hráč v pokutovém území.

Nařízené penalty se opět ujal Černý, tentokrát ale neproměnil. Hned v krátkém sledu rozehrávali domácí rohový kop, na centr si naběhl Marek Smola a zařídil domácím vyrovnání – 2:2.

FC Chomutov – LoKo Vltavín 2:2 (1:2)
Branky: Černý (pk), Smola – Franěk 2. Rozhočí: Blaschke. ŽK: 2:2. Diváci: 160.

FC Chomutov: Vašák – Hyneš, Strouhal, Tancoš, Sigmund, Smola – Doksanský, Dolejška, Pavlíček – Černý, Gibala. Střídali: Houžvička, Ilavskij, Smola.