Sokol Černice – Jiskra Domažlice B 0:4 (0:1)
Hrálo se v krásném sportovním areálu nedaleko obchodního centra Olympia. Jiskra od začátku zápasu dala všem přítomným jasně najevo, kdo si odnese tři body a vytvářela si šanci za šancí. V 8. minutě se po zranění rozehrávající se útočník Tomáš Bahleda uvolnil v šestnátce domácích a střelou pravou nohou orazítkoval tyč branky černického gólmana Daňka. Tento brankář, jak se později ukázalo, si na nedostatek práce stěžovat rozhodně nemohl a kdyby Benfika po poločase vedla 8:0, tak by se nikdo z přítomných diváků nedivil.

Ve 12. minutě našel brankář Jiskry Frei dlouhým výkopem Bahledu, ten postupoval sám na Daňka, ale neprostřelil jej. I o dvě minuty později byl při dalším Bahledově pokusu lobem úspěšnější Daněk. Ve 22. minutě nastřelil domažlický kapitán Pavlíček břevno. Hosté se dočkali ve 33. minutě. To prodloužil Staněk balon na Pačesného a ten šikovně s pomocí břevna přeloboval bezmocného Daňka – 0:1. Poté Benfika třikrát zahrávala rohové kopy, při nichž míče putovaly po brankové čáře, ale nikdo z borců v modrobílém je neuklidil za záda domácího brankáře. V závěru poločasu se po autovém vhazování uvolnil po pravé straně agilní Bahleda, přihrál nabíhajícímu Krakešovi, ale jeho střelecký pokus vyrazil výtečný Daněk na roh.

Do druhého poločasu vlétla Jiskra jako uragán a po osmi minutách se měnilo skóre. Po několika narážečkách Staněk z osmnácti metrů přeloboval Daňka ,,a lá Poborský“ – 0:2. Po hodině hry se k trestnému kopu Jiskry postavil Bahleda, nedbal s ohledem na vzdálenost od branky rad trenéra Rybára a z pětadvaceti metrů vymetl šibenici černické branky – 0:3. Po této brance se trenér úspěšnému střelci rád omluvil. Sedmnáct minut před závěrečným hvizdem rozhodčího Tyce prováhal hostující Krakeš první přihrávku, kdy mohl ideálně vysunout Staňka, který by šel sám na brankáře. Místo toho volil střelu, která přepadla přes gólmana, Bahleda doběhl míč a pohodlně jej ´uklidil´ do prázdné branky – 0:4.

V závěru Domažlice kontrolovaly hru a do šancí se ještě dostali Krakeš, jehož střelu Daněk vyrazil, a Rojt, který mířil hlavou z osmi metrů vedle. „Dnes jsme opravdu hráli výborně. Musím pochválit celé mužstvo a vyzdvihnout výkon Tomáše Bahledy,“ uvedl stručně trenér Ivan Rybár.

Jiskra Domažlice B: Frei - Pavlíček, Schamberger, Hošek (50. Waldmann), Pačesný - Brichcín, Paluch (70. Rojt), Vísner, Staněk - Bahleda, Krakeš. Trenér: Ivan Rybár. Rozhodčí: Tyc - Bogdan - Fischer. Delegát: Pastyřík. ŽK: 3-3. Diváků: 90.