Bolevec – Holýšov 4:3 (1:2)
Už ve 3. minutě zastavili domácí pronikajícího Dostálíka faulem a Procházka nařízený pokutový kop proměnil – 0:1. Následující minuty nabídly několik pěkných akcí hostů, kteří v 15. minutě zvýšili svoje vedení. Černohorský rozehrál z velké dálky standardku až před branku Bolevce, a Manowetz hlavou zvýšil na 0:2.

Ve 29. minutě domácí poprvé vystřelili na branku hájenou Čermákem a hned z toho byl gól, když Zítek z pětadvaceti metrů trefil šibenici. Šťastný gól s hosty otřásl a domácí se dostali do zápasu. Pět minut po obrátce bylo po závaru před brankou hostů vyrovnáno, když Šiml obelstil Čermáka – 2:2.

V 61. minutě domácí Zítek zatáhl balon po straně a nacentroval na malé vápno, kde už byl připraven Bublík a ten poslal Bolevec do vedení – 3:2. O sedm minut později se Holýšovu povedlo zlikvidovat náskok domácích, když Majlát přihrál Manowetzovi a ten přízemní střelou vyrovnal – 3:3. O třech bodech za vítězství rozhodl v 70. minutě druhý člen ex – domažlického komanda v dresu Bolevce, Zbyněk Černý.

Až pak hosté znovu začali hrát, ale Dostálík už trefil pouze břevno a Lucák tyč.