„Takový zápas je vždy specifický. Béčko se snaží a chce se ukázat, od áčka je vidět menší lehkovážnost a podcenění, které by samozřejmě nemělo být,“ varoval hráče před utkáním trenér divizního áčka Martin Bárta.

Jak utkání vypadalo?

Zápas ztěžoval těžší terén. Začalo chumelit a na hřiště napadly dva až tři centimetry sněhu, což snižovalo kvalitu hry. Nicméně béčko podalo slušný výkon, mělo šance a úlohy se zhostilo dobře. Byl to dobrý soupeř pro nás.

S přípravou jste zatím spokojený?

Tak napůl, máme stále nedoléčené zranění a nemoci. Martin Turek byl týden mimo, protože mu trhali zub. Ondra Veinlich šel před Vánoci s krčními mandlemi, ale došlo u něj ke krvácení, byl na tom hůř a tak začíná s přípravou pomalu. Míra Podhorský od ledna marodí s dutinami, bere antibiotika narodí s dutinami a začne až v únoru. Teď odjíždíme na soustředění do Malé Úpy (pozn. od 24. do 29. ledna), kde bude vrcholit hrubá fáze. Je tak škoda, že tam nebudou všichni.

Jsou nějaké změny v kádru?

Nikdo, kromě kluků z béčka, nepřišel ani do začátku jara nepřijde. Překvapením ale pro mě bylo, že Michal Kučaba je na zkoušce v Horních Počernicích, se kterými se pereme o první místo. Osobně se mi to nelíbí. Ještě bych chápal, že by to bylo do Viktorky Žižkov, která má farmu v Měcholupech. Nechápu to, ale uvidíme. Horní Měcholupy asi do toho jdou, již udělali Mikulandu (pozn. bývalý ligový hráč) ze Záp.