Baník Stříbro – Rapid Plzeň 1:1 (1:0)
Stříbrští fotbalisté začali aktivněji. Ve třetí minutě měl na hlavě gólovou šanci Horáček, ale po centru Dyka nedokázal míč usměrnit do sítě. Posila Baníku, která přišla z Rozvadova, měla další šanci i v osmé minutě po rychlé kombinaci Jareše s Petraškou, ale tísněn obránci se Horáček neprosadil. Ve 22. minutě se ke slovu dostali hosté. Demjan na poslední chvíli stihl skluzem zabránit rozběhnutému Hodaňovi s Liškou ohrozit domácí branku. Další vážnější šance přinesla až poslední pětiminutovka prvního poločasu. Ve 40. minutě „vymotal“ Dyk obránce hostů a jeho přihrávku poslal ve skluzu do sítě Jareš – 1:0. Hosté mohli vyrovnat o minutu později, ovšem naštěstí pro Baník závar po rohovém kopu Rapidu brankou neskončil.

V 51. minutě se vydal mimo pokutové území brankář hostů Štrunc, míč po souboji s Pubrle špatně odkopl, Dyk však odkrytou branku netrefil. V 62. minutě se vydal na výlet Šaman, vybojoval míč pro Jareše, který postupoval sám na gólmana, kterého však nedokázal prostřelit. Jareš byl i u další šance, ale také tentokrát vyšel ze souboje lépe brankář hostů. V 72. minutě domácí gólman Benda míč nešťastně vyboxoval přímo k Liškovi a ten ho uklidil do prázdné branky – 1:1. Vyrovnávací branka hosty nabudila a domácí obrana měla najednou hodně práce. V 77. minutě hasil Zaoral na poslední chvíli před rozběhnutým Faistem. Zaváhání stříbrské obrany v 79. minutě mohl využít Faist, ale sám před Bendou selhal. V 86. minutě vyzkoušel Bendovu pozornost Kanát a po něm i Faist, stříbrský gólman byl vždy mužem na svém místě. V 89. minutě mohli hosté strhnout vedení na svou stranu, ale Bendovo zaváhání po přímém kopu napravili stříbrští obránci, když míč vykopávali z brankové čáry. V poslední minutě mohl o vítězství Baníku rozhodnout Šaman, z metru však přehodil kromě Štrunce i brankovou konstrukci.

„Za stavu 1:0 jsme nedali dvě šance Dykem a Jarešem. Jak se později ukázalo, opět to byl důležitý okamžik zápasu. Pak přišel nešťastný kolaps Demjana, jenž pro vysílení zkolaboval a později i kolaps herní celého mužstva. Po vyrovnání hostů se naše hra sesypala jak domeček z karet. Kluci si neplnili své povinnosti a zavládl doslova chaos. Příležitosti rapidu jsme ustáli a v samém závěru mohl skórovat Šaman, ale nedal. S bodem nemůžeme být spokojeni, ale za posledních dvacet minut můžeme být rádi i za něj,“ konstatoval předseda Baníku Milan Fiala. „Musíme bojovat dál, o těžkém losu jsme věděli. Teď jedeme do Tachova, tak uvidíme, jak se nám bude v derby dařit,“ dodal Fiala.

Branky: 40. Jareš – 72. Liška. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:4. Diváků: 100.
Baník: Benda – Zaoral, Hřebík, Demjan (55. Ichnatolya), Jareš, Petraška, Šaman, Pubrdle (75. Florus), Horáček, Dyk, Hudec. Trenér R. Vágner.