Babylon – Ch. Lhota 2:1 (0:1)


V první půli podaly oba týmy bojovný výkon. Spokojenější šli do šaten hosté, kterým se povedlo před koncem poločasu skórovat, když Marcell po trestném kopu hlavou překonal výtečného Kubouška v bráně domácích.

Ve druhé půli hosté přidali na tempu, ale Babylon po pěti minutách vyrovnal. Po straně unikl Stauber, zasekl balon, oklamal dva protihráče a nahrál před bránu Veitovi, který se nemýlil – 1:1. Lhota poté dostala domácí pod tlak, jenže ti sedm minut před koncem po brejku strhli vítězství na svoji stranu. Gólu předcházel centr, jenž obránci hostí neodvrátili a Schleiss na malém vápně zajistil střelou k tyči tři body pro domácí. „Hosté chvílemi předváděli pěknou hru na jeden dotek, ale neproměnili šance. Chci vyzdvihnout výkon našeho gólmana. Už v minulém zápase zachytal skvěle, dnes formu potvrdil,“ uvedl druhý z Václavů Schleissů v dresu Babylonu.

Trenéra Chodské Lhoty Václava Včalu ztráta bodů mrzí. „Porazili jsme naše pronásledovatele z Bernartic, ale teď jsme náskok ztratili a vedeme tabulku jen o skóre.“