Jiskra Domažlice B – Okula Nýrsko 5:0 (1:0)
Domácí měli od začátku zápasu jasně navrch a ti z fanoušků, které trapné výkony rezervy v posledních zápasech od nedělní návštěvy Střelnice neodradily, rozhodně nelitovali. Benfika svoji herní převahu vyjádřila v úvodní pětačtyřicetiminutovce jedním gólem. Ten vstřelil Beňušík ranou z voleje po povedené kombinaci hráče z širšího kádru „áčka“ Havlíčka s Hartlem. V kabině tak trenér Rybár mohl apelovat jen na nápravu některých zbytečných ztrát balonu ve středu hřiště.

Do druhé půle domácí vlétli a brzy zahřáli prokřehlé fanoušky druhým gólem, když se buldočí hrou prosadil Havlíček – 2:0. Po něm skórovali ještě Paluch, Hartl a konečný výsledek na poslední dobou v Domažlicích populárního „bůra“ stanovil opět Havlíček.

Neshody, které minulý týden vygradovaly po bojkotu tréninků ze strany kouče, jsou tak po prohře v Mýtě a následné schůzce hráčů s trenérem a vedením klubu snad pryč. „S hráči jsme si řekli, co bude dál. Zda u týmu zůstanu i po podzimní části soutěže, nechci předjímat. Dohodli jsme se na snížení počtu tréninků ze tří na dva a posunuli je na sedmou večer, aby se mohli zapojit i kluci, co studují v Plzni. Zatím to funguje, na pátečním tréninku bylo čtrnáct hráčů,“ přiblížil trenér a viceprezident Jiskry Ivan Rybár dění uvnitř týmu a dodal: „Dnes byl jednoznačný rozdíl oproti několika posledním zápasům zejména v nasazení. Od začátku se šlo za vítězstvím, i když je fakt, že Nýrsko coby třetí tým tabulky bylo překvapivě hodně slabé.“

V neděli od 15.30 hodin čeká rezervu Jiskry nováček soutěže a tabulkový soused, silná Sparta Dlouhý Újezd.

Domažlice B: Frei – Pavlíček (45. Pačesný), Neumann, Schamberger, Rojt – Beňušík, Vísner, Paluch (70. Paluch), Havlíček – Hartl, Krakeš. Rozhodčí: Urban, Szikszay, Velíšek. ŽK: 1:3. Delegát: Lešetický. Diváci: 100.