Koloveč – H. Týn 3:2 (1:2)

Branky: 43. Tomášek, 84. a 89. Tomáš Homolka – 19. Šilhánek, 32. Tomáš Šindelář.

Domácí měli sice v úvodu zápasu mírnou převahu, ale do vedení šli v 19. minutě hosté zásluhou Šilhánka, který hlavou po trestném kopu překonal Marcela v brance domácích – 0:1. I druhá branka Dynama padla po standardní situaci. Na 0:2 zvyšoval ve 32. minutě Tomáš Šindelář. Byla to již osmá branka v řadě, kterou fotbalisté Dynama vstřelili po standardních situacích. Tři minuty nato si domácí vypracovali první vážnou příležitost, ale se střelou Tomáška si Petr Věneček poradil. Koloveč dokázala vstřelit gól ´do šatny´, když se ve 43. minutě uvolnil Tomášek a střelou k tyči snížil na 1:2.

Po změně stran domácí přidali a vytvořili si šance. V 60. minutě s námahou vyrazil horšovskotýnský brankář hlavičku Duchoně. Tři stovky diváků se vyrovnávací branky dočkaly v 84. minutě, kdy se prosadil Tomáš Homolka a vyrovnal stav utkání na 2:2. Hosté již sahali po bodu, ale pak přišla 89. minuta, ve které tři body pro domácí celek zařídil druhým gólem v utkání Tomáš Homolka.

„Myslím, že diváci viděli oboustranně pěkný fotbal. Fanoušci obou týmů vytvořili pěknou kulisu a patří jim za to dík. Jsme rádi, že se štěstí v závěru přiklonilo na naši stranu a udrželi jsme se na první příčce, v příštím kole nás čeká těžký zápas v Merklíně,“ řekl po utkání sekretář Slavoje Koloveč Pavel Kruml.

Koloveč: Marcel – Lukáš Homolka, Lucák, Bittengl, Milota – Duchoň (80. Kufner), Tomášek, Černohorský, Kruml – Částek (60. Pergl) a Tomáš Homolka. Trenér: Josef Kaigl.

H. Týn: Petr Věneček – Komárek, Hradecký (70. Bukva), Babka, Radek Šindelář – Vachtl, Tomáš Šindelář, Kopřiva, Cihlář – Martin Věneček a Šilhánek (85. Vilím). Hrající trenér: Luděk Kopřiva.