Jiskra Domažlice A – FC Rokycany 1:0 (0:0)
Absence typicky koncového hráče a ´ranaře´ Dvořáka byla v utkání znát. Domažličané sice měli zápas ve své moci, udržovali si územní převahu, ale nedokázali proměnit ani vyložené šance. Navíc důrazně hrající divizionáři po půlhodině hry faulovali Došlého, takže byl po zásahu kolenem odnesen z hřiště a nahradil jej Milan Braun.

Výkon Jiskry ve druhé půli nebyl tak kvalitní, přesto měla nadále navrch. V 55. minutě byl blízko pokutového území faulován Bláha, balon si připravil Petr Mužík a poslal jej přes zeď na branku. Gólman Rokycan jeho pokus vyrazil do břevna a od něj se odrazil přesně do míst, kde se nacházel Marek Bauer a ten poslal hlavou míč do branky – 1:0. V 70. minutě šel za Bláhu do hry vejprnický Zdeněk Kasík, který sice ještě není zcela fit po silvestrovské zlomenině ruky, ale už začíná trénovat.

Zbylé minuty už změnu skóre nepřinesly, takže utkání skončilo jen těsnou výhrou Domažlic. Jejich hráči však splnili úkol daný trenérem, ´uhrát to na nulu´.

,,Zatím jsme v přípravných utkáních dostávali na můj vkus dost gólů, proto jsme do tohoto utkání šli s cílem neinkasovat. To se podařilo, soupeři jsme toho moc nedovolili, vyloženou šanci neměl takřka žádnou, jen nějaké střely. My jsme v první půli měli dvě velké příležitosti, ale Bauer a Bráta stříleli vedle. Ve druhé půli kromě vstřelené branky šel ještě Petr Mužík sám na branku," uvedl trenér Jiskry Stanislav Purkart, který při nedostatku útočníků poslal do hry i Kasíka. ,,Začíná s námi po zranění trénovat, takže jsem ho chtěl vidět alespoň poločas. Lékaři se to ale moc nezamlouvalo, tak šel do hry alespoň na část poločasu. Na nějaké hodnocení je ale ještě brzy."

Z hráčů, kteří se zkoušeli prosadit v zimní přestávce v třetiligových Domažlicích, už domů zamířili slovenský defenzivní hráč Jožo Pekárt, poté i ukrajinský útočík Sergej Kosre a nyní i polský fotbalista Daniel Pyrka, bratr beka Mateuzse.

Domažlice I. poločas: Houdek – Knakal, Ferra, Bauer, Mandous – Jarina, Matas, Mužík, Bárta – Došlý (30. Braun), Bláha. II. poločas: Houdek – Strejc, Ferra, Bauer, M. Pyrka – Leitl, Matas, Mužík, Halili – Bláha (70. Kasík), Braun.