Domažličtí dorazili rovnou ze soustředění na Prantech, kde dostávali zabrat třikrát denně, přesto na domácí umělce po většinu času dominovali.

Staňkov postrádal část strůjců podzimního zázraku. Absence útočníka Tlustého, stopera Dolejše či beka Šimůnka byla znát, a tak defenzivu účastníka krajského přeboru dokázal překonat pouze ex-klenečský Vojtěch Mifek. Ten se v sestavě lídra tabulky I. B třídy skupiny A objevil poprvé.

Svěřenci trenéra Steinbrückera začali skvěle, hned v úvodu je poslal do vedení Kalný – 1:0. Po čtvrthodině hry hosté neubránili standardku domácích, a Sova po rohovém kopu Koreluse zvýšil na 2:0. Ve 24. minutě Staňkovští nezvládli odkop, míče se zmocnil Sova, přihrál Lucákovi, ten přiťukl Čadkovi, který se trefil přesně k tyči – 3:0. Když o čtyři minuty později našel Waldmann centrem na hranici velkého vápna nepokrytého Lucáka, bylo to 4:0 pro Benfiku. Hosté pak mohli snížit z brejku, jenže Voves trefil tyč. Staňkov se gólu dočkal po půlhodině hry, kdy se Mifek z trestného kopu trefil podél zdi k tyči mladého gólmana Domažlic Červeného – 4:1. Vzápětí byli hosté blízko další brance, ale Kubinova střela pouze olízla břevno. V závěru poločasu pak upravil na 5:1 Lucák.

Zatímco hostující kouč Kucharič mohl točit pouze Bauera, domácí trenér do druhé půle obměnil sestavu zejména dorostenci. Hned v úvodu Jiskra znovu udeřila, když na 6:1 upravil Soukup. Šanci měl i Lucák, ale Jánský se při jeho střele vyznamenal. Na druhé straně se do vyložené šance po individuální chybě jednoho z domácích dostal Moysjuk, ale minul bránu. Domácí pak soupeře znovu zatlačili, z šancí Nguyena, Lucáka a Soukupa ale nic nebylo. Hosté se pak z tlaku vymanili, jenže pasy Mifka i Bauera, po kterých Voves a spol. mohli jít do brejků, domácí defenziva spolehlivě zachytávala. Pět minut před koncem upravil hlavou na konečných 7:1 Lucák.

Jiskra Domažlice B – FK Staňkov 7:1

Poločas: 5:1. Branky: 1. Kalný, 15. Sova, 24. Čadek, 28., 40. a 85. Lucák, 50. Soukup - 36. Mifek.

Domažlice B – I. poločas: Červený – Kubr, Pavlíček, Korelus, Kalný – Waldmann, Čadek, Černý, Vlček – Lucák, Sova. II. poločas: Bratanič – Kubr, Korelus, Fořt – Nguyen, Černý, Waldmann, Vlček, Lucák – Soukup (Sova). Trenér: Martin Steinbrücker, as. Antonín Vlček.

Staňkov: Jánský – Vrba, Gust, Drudík, Moysjuk – Zahoř, Kubina, Hrdina, Záhoř – Mifek, Voves. Střídal: Bauer. Trenér: Milan Kuchařič.