Favorit z Chodova od začátku nenechal nikoho na pochybách, že si přijel pro tři body, které mu měly zajistit posun do čela tabulky. Už v 8. minutě vybídl Petr Holar přihrávkou mezi obránce Maie, který tváří v tvář Třeštíkovi v bráně Holýšova vstřelil svůj první z celkových čtyř gólů – 0:1.

O šest minut později chodovský kanonýr skvěle naložil s Chmelíkovým centrem, když mu první střelu ještě Třeštík dokázal vyrazit, ale proti dorážce hlavou už zakročit nemohl – 0:2. Poté se mezi střelce zapsal chodovský kapitán Petr Holar, když přehodil Třeštíka. Za dalších šest minut propadl před branku Holýšova centr ze strany a nepokrytý mai zvýšil na 0:4. Pět minut před koncem poločasu pohrdl loženkou Petr Holar, který hlavou minul odkrytou branku. Chodov pokračoval v náporu, Janek prošel ze strany až před Třeštíka, který první ránu vyrazil, ale Janek se dostal k dorážce, kterou si bránící Valenta smolně srazil do vlastní branky. Za stavu 0:5 mohla přihlížející parta fotbalistů Krchleb odjet domů, protože Chodov na jejich úkor neochvějně kráčel za titulem půlmistra.

Hned v úvodu druhé půle si Petr Holar napravil reputaci a hlavou zvýšil na 0:6. Za rozhodnutého stavu to začal Chodov při útočení přehánět s kombinací, a Holýšovští vycítili šanci. Jenže Vnoučkův únik zastavil pomezní pro ofsajd, Hamerníkova hlavička skončila na břevnu, v další šanci trefil Vnouček tyč a gólem neskončila ani loženka Nemčeka.

V 73. minutě defenziva Holýšova nedokázala odkopnout míč, toho se zmocnili hosté, a Mai zvýšil na 0:7. Holýšovští se čestného úspěchu dočkali až v závěru, když Kraus poslal uličkou do šance Zavadila, který překonal chodovskou dvojku, mladého Patrika Holara – 1:7.

Holýšov B x Chodov A 1:7 (0:5)

Branky: 83. Zavadil – 8., 14., 28. a 73. Mai, 22. a 49. P. Holar, 42. vlastní (Valenta). Rozhodčí: Kastl. Bez karet. Diváci: 20.

Holýšov B: Třeštík – Hamerník, Nemček, Kraus, Šagát, Valenta, Vnouček, Smazal, Zavadil, Havelka (50. Steinbach), Hulina. Vedoucí: Daniel Šagát.
Chodov A: Doležal (80. Pa. Holar) – M. Lorenz (46. Smazal), Kuboušek, D. Lorenz, M. Holar, Chmelík, Pe. Holar, Kobes, Hruška (65. Starinský), Mai, Janek (60. Knopp). Trenér: Miroslav Moravec.

14. Srby ⋌13 1 3 9 13:35 2 1 8

Výsledky – dohrávka: Holýšov B – Chodov A 1:7 (0:5) Branky: 83. Zavadil – 8., 14., 28. a 73. Mai, 22. a 49. P. Holar, 42. vlastní (Valenta). HR: Kastl. Diváků: 20. Tlumačov B – Mrákov B 6:1 (1:1) Branky: 8. Copák, 56. a 70. Leitl, 80., 84. a 85. J. Hruška – 35. Král. HR: Šporer. Diváků: 58.