FC Dynamo H. Týn A – FK Staňkov 3:1 (2:1)
Tentokrát ale Staňkovu chybělo několik klíčových hráčů jako třeba Tomášek a Čonka. To domácí se zahájením zimní přípravy povolali posily z Příbramska Starobu, Šornu, Kordule, gólmana Nováka a hlavně útočníka Pince, který se uvedl dvěma góly.

FC Dynamo lépe kombinovalo a díky tomu mělo míč častěji na kopačkách. V první šanci utkání se ale ocitli hosté, jenže Homolka byl dle sudího zastaven čistě. Ve 12. minutě hasil protiútok H. Týna staňkovský stoper Dolejš, jenže jeho hlavičku vlastnímu gólmanovi vystihl Pinc, udělal Jánskému kličku a skóroval do prázdné – 1:0. Staňkovští se otřepali a čas do 30. minuty patřil jim. Vyrovnat mohli po standardce rozehrané Jankou, ale gólman Novák dorážku kryl. V další šanci ´zásilku´ na místo určení nedopravil Homolka. Poté opět přišly chvíle domácích, kteří ihned Pincem potrestali zmatek v rozestavení Staňkova – 2:0. V závěru poločasu faulovaný Janka rozehrál trestný kop ze slibné vzdálenosti a Dolejš byl od gólu snad jen fous (bradku).

Druhá půle nabídla podobný obrázek, jako ta první. Staňkovští měli o něco víc příležitostí a náznaků, domácí byli lepší v kombinaci, tudíž měli navrch i v držení balonu a hlavně byli efektivnější. Zatímco týnský gólman musel zasahovat při střelách Homolky, Janky, Dolejšově padáčku hlavou a Štverkově hlavičce, na druhé straně Pinc v 75. minutě trefil břevno a deset minut před koncem se z 22 metrů trefil Šorna – 3:0. V 85. minutě Jánský zlikvidoval gólovku domácích, z protiútoku se do vápna prodral Brož, byl faulován a nařízený pokutový kop sám proměnil – 3:1. To bylo z utkání vše.

FC Dynamo HT A: Novák – Blacký, R. Šindelář, Staroba, Bozděch – Falout, Kordule, Šorna, Doležal – T. Šindelář, Pinc. Na střídání: Černík, Novák.

FK Staňkov: Jánský – Koriťák, Dolejš, Jakubčák, Štverka – Brož, Zahoř, Výrut, Janka – Farkaš, Homolka. Na střídání: Voves, Kukla, Doležal. HR: Štekl. Branky: Pinc 3 – Brož z PK.