M. Lázně – Sl. Koloveč 4:4 (1:0)
Domácí Viktoria vedená trenérem Drahorádem ztrácí na Karlovarsku na první příčku tabulky jen bod. K vidění byla rychlá a důrazná hra. V první půli měli hosté o něco navrch, paradoxně ale inkasovali po chybě na polovině a povedené střele k tyči – 1:0. Hned v úvodu druhého poločasu Viktoria vstřelila druhý gól po chybě hostujícího brankáře. Poté se Slavoj opět zmocnil taktovky a po dvou trefách Šperla vyrovnal. Oběma předcházely pohledné kombinace, jednou s Pavlíkem, podruhé s T. Doškem. Domácím pak vyšel brejk a střelou do šibenice se znovu ujali vedení, jenže Černohorský za chvíli vyrovnal. Deset minut před koncem hosté vysunuli presink až na hranici šestnáctky Viktorie, získali balon a nenasytný snajpr Šperl zkompletoval hattrick – 3:4. Těsné vedení však Koloveč neudržel. Zraněného Bukovského před koncem nahradil v obraně navrátilec po zranění M. Fillinger, jenže dlouhá herní pauza se u něj projevila v nepovedené malé domů, po níž soupeř vyrovnal na konečných 4:4. Rozstřel vyhrál Koloveč 9:10.

Slavoj Koloveč: Fillinger (Janeček) – Gabriel, Tesař, Bukovský, Lukáš – Lucák, Černohorský – Kadlec, T. Došek, Pavlík – Šperl.