Fanoušci zvědaví na kádr ´skutý´ během pauzy pro očekávaný jarní atak čela tabulky třetí ligy, se v dresu ´zelených´ dočkali přeštického beka Jana Miloty ze Slavoje Koloveč, v záloze hrál mrákovský Ivo Vojtko z Doubravky. V útoku se vedle Lukáše Bezděka pohyboval Zdeněk Pavel, který vyšel z dorostu a na podzim hrál ´okres´ v Chodově. Pavel, syn plzeňského ´kotelníka´ Pitralona, nebyl jediným mladíkem, zápas hraný na 2 x 45 minut na umělém pažitu Střelnice absolvovali i Buršík, Stróž a Kalný.

Zajímavé složení měl i tým červených. Bránu hájil Lukáš Frei, jako stoper nastoupil Pavel Javorský, který už v Domažlicích působil a jehož služby na podzim využíval divizní Cheb. V záloze si to zkusil kolovečský Milan Lucák a v útoku kdyňský Karel Šmejkal, se šesti góly nejlepší střelec Klatov v krajském přeboru.

Vedení se ujali zelení po trefě Kasýka do šibenice. Ten má na to zastoupit Petra Došlého, pokud uspěje na testech v druholigovém Sokolově. Vyrovnání zařídil Mužík, když z trestného kopu posadil míč na hlavu Stróže a ten skóroval. Obrat ve prospěch červených dokonal před pauzou Lešek.

Na přípravu vcelku kvalitní hra byla k vidění i ve druhé půli. Šlo přece o čokoládičky. Naději zeleným vrátil Milota, když Freiovi kolem tyče proklouzl jím kopnutý trestňák. Vzápětí červení nezadrželi Bezděkův nájezd a ten obloučkem s tečí o tyč poslal zelené do vedení, které po rohu ještě zvýšil Bauer hlavou. Na konečných 3:4 korigoval Mužík z penalty.

Třetiligový kádr po utkání absolvoval ještě běh na oválu.

Zelení: Houdek – Kubr, Bauer, Braun, Milota – Vojtko, Buršík, Waldmann, Kasýk – Bezděk, Pavel.
Červení: Frei – Bárta, Javorský, Stróž, Kalný – Lešek, Lucák, Mužík, Leitl – Šmejkal, Bláha.