FC Dynamo H. Týn - Sokol Postřekov 5:3 (2:0)

Kanonýra Pince nakonec Dobříš pro potřeby Starobovy legie v Horšovském Týně neuvolní, takže FC Dynamo shání na Příbramsku a v okolí jiného střelce. Proti Postřekovu do útoku nastoupil legendární František Ludvík, který skoro přesně před rokem v dresu TJ Sedmihoří Oplotec dal dva góly Spartě a tím rozesmutněl Vaclíka. Protože Ludvíka v ofenzivě doplnil brankář Novák, branku hájil Matthauser z ´béčka´ a ´staré gardy´. I tato improvizovaná sestava na hosty s obranou zalátanou útočníkem Bučkem na stoperu stačila.

Prvním, kdo mohl skórovat, byl brzy po výkopu týnský Novák. Jeho hlavička skončila na břevně Noskovy branky. Po dvaceti minutách vyvinul tlak Postřekov, jeho nápor ale skončil jen u tří rohových kopů. To domácí byli při standardkách mnohem nebezpečnější a efektivnější. Důkazem byl rohový kop o pět minut později , který Staroba zahrál na R. Šindeláře a ´kat Postřekova´ načal svoje tažení za hattrickem 1:0. O tři minuty později fauloval na dostřel branky hostující P. Steinberger. Trenér divizní Nové Vsi pod Pleší Staroba z trestného kopu trefil sice jen soupeře ve zdi, odražený balon však skončil za čarou a tak Staroba dostal druhou šanci od rohového praporku. Na jeho centr reagoval nejdříve Doležal, který překonal Noska 2:0. Ve 40. minutě gólman Matthauser v rozporu s pravidly rozehrál odkop od branky na Šindeláře stojícího ještě ve vápně, postřekovský Petr Steinberger jej obral o balon a vstřelil gól, ale Staroba si s pomocí pomezního vymohl u hlavního sudího neuznání branky a opakování odkopu. V závěru Postřekovští předvedli pěkné přenesení hry a Polák se dotal do brejku, jenže byl po bálu, takže minul ´zařízení´.

Ve druhé půli hosté provedli rošádu na postu brankáře a dále nahradili Davida Steinbergera Kreuzem. Jeho příchod domácí brankář Matthauser brzy zaznamenal, protože na něj šlo několik jedovatých střel. Po čtyřech minutách ale na druhé straně přišla chvilka legendy Ludvíka, který prosupěl ofsajdovou pastí a překonal Paidara 3:0. Za další dvě minuty si při trestném kopu FC Dynamo zopakovali souhru Staroba se Šindelářem a bylo to 4:0. Vzápětí mohlo být ještě hůře, ale mladší ze Šindelářů Tomáš po rohovém kopu Staroby hlavičkoval jen do tyče. Až pak se prosadili i hosté, když Vavřík upravil na 4:1. Hosty pak podržel Frei, který nahradil Paidara, a zákrokem z kategorie zázračných vykopl z brankové čáry hlavičku Nováka. Na druhé straně využil svoji rychlost Landrgott, který překonal Matthausera 4:2. Po půlhodině hry ale týnští zahrávali další standardku. Staroba ji kopl tak šikovně, že Radkovi Šindelářovi stačila k hattricku slabá teč a míč skončil v bráně 5:2. Závěr patřil Postřekovu, který měl více sil. Tlak však přinesl pouze úpravu výsledku na konečných 5:3, když se podruhé v utkání prosadil Landrgott. V závěru ještě Polákova střela z takřka nulového úhlu skončila na tyči brány Týna.

FC Dynamo HT A: Matthauser - Bozděch, R. Šindelář, Staroba, Blacký - T. Šindelář, Kordule, Falout, Doležal - Novák, Ludvík.

Sokol Postřekov A: Nosek - D. Steinberger, Kuželka, Buček, Královec - Landrgott, Mach, Vávřík, Cibulka - P. Steinberger, Polák. Na střídání: Frei, Paidar, Kreuz. HR: Zavadil Šporer, Rada.