Jiskra Domažlice – Senco Doubravka 1:2 (1:0)
Od začátku se hrálo ve svižném tempu. Hosté, kteří jsou v přípravě na ligu dál, se ze začátku lépe pohybovali, ale pozorně hrající Jiskra je do šance nepustila. Hra se postupně vyrovnala. Do vedení se dostali domácí, když Buršík z trestného kopu z 20 m trefil břevno, ale míč se odrazil od nohy padajícího brankáře do sítě – 1:0. Hosté si jedinou šanci první půle vypracovali ve 40. minutě, ale proti osamocenému útočníkovi Senca výtečně zasáhl brankář Krutina.

Začátek druhé půle se domácím nepovedl. Po nedorozumění obrany hosté vyrovnali – 1:1. V 52. minutě domácí zastavili pronikajícího útočníka Senca jen za cenu faulu a z nařízeného pokutového kopu hosté zápas otočili – 1:2. I poté se hrál otevřený fotbal. Senco chtělo vedení pojistit, Jiskra zase vyrovnat. Kromě pár závarů před oběma brankami se už ale nic podstatného nestalo. Utkání řídil sudí Bína a sledovalo ho 40 diváků.

„Přestože se jednalo o první zápas po zimní pauze, byla k vidění kvalitní hra. Rychlá a agresivní s pěknými kombinacemi. Opět se potvrdilo že nám vyhovuje soupeř, který chce hrát fotbal a ne se jen bránit. V neděli od 10.00 nastoupí na umělce na Střelnici dorost Jiskry proti Mrákovu, zástupci I. B třídy," uvedli trenéři Martin Steinbrücker a Ferdinad Forro. ⋌(for)

Jiskra Domažlice: Krutina – Šimůnek, Korelus (Zíma), Hlaváč, Strnad (Dvořák) – Bárta (Major), Buršík, Hojda, Dufek, Žák (Bilik) – Mothejzlík (Konůpka).