Do branky Domažlic se vrátil Dan Houdek. Na levém okraji obrany prodělal křest ohněm ex-kolovečský Jan Milota a obstál. Předvedl několik pro něj tolik typických výjezdů po straně, zakončoval a při standardkách dával tradičně tvrdě hrajícím Pražanům ´napít´.

Ligový fotbal od 70. minuty okusil i sedmnáctiletý Milan Lucák z Kolovče. Na pravé straně defenzivy se prostřídala ´polská dvojčata´.
Prostor před stoperem Markem Bauerem opět hájil mladý Ondřej Chocholoušek, který se dosud připravoval s A týmem Viktorie. Dres Jiskry oblékl i útočník Plzně Tomáš Petráček (20 let), který do města, kde nám popravili Kozinu, přišel z Hradce Králové. Nyní se rozehrává po zranění kolene. Třetím ´viktoriánem´, jehož trenér Stanislav Purkart testoval, je podhrotový záložník Mladen Veselinovič (21 let) původem z Bosny.

V měření druholigového fotbalu s třetiligovým příjemně překvapil mrákovský Ivo Vojtko, vždyť dosud okusil nejvýš divizi za Senco. Staronovou tváří v domažlické sestavě je Pavel Javorský. Hráč se zkušenostmi z Viktorie Plzeň, Sparty a Sokolova hrál na podzim divizi v Chebu a jestli se na Střelnici vrátil napravit si reputaci z předchozího angažmá, pak je dle pozorovatelů na dobré cestě…

Loko Vltavín – Jiskra Domažlice 1:2 (0:1)
Vltavín měl zpočátku převahu, byla znát větší sehranost. Asi po deseti minutách se ale síly vyrovnaly a do šancí se dostávali oba soupeři. Po půlhodině Chodové pěkně přenesli hru ze strany na stranu, akce pokračovala přihrávkou na střed a Milan Braun se jako za starých dobrých časů střelou zpoza šestnáctky trefil přesně k tyči – 0:1.

Do druhé půle oba trenéři prostřídali. Vltavínu patřila čtvrthodina, výsledkem byla vyrovnávací branka. Při dalších dvou brejcích si dobré zákroky připsal ´Houdini´ v bráně Domažlic. Pak se síly vyrovnaly a také kvíčovický gólman Lokomotivy Ladislav Čaba se vyznamenal. Šance mělBezděk, další příležitost byla z dílny Veselinoviče. Skóre se opět měnilo v 58. minutě, kdy po centru z levé strany Lukáš Bezděk předvedl ´variaci na Zlatana´, neskutečnou patičkou vymetl šibenici a zařídil Jiskře výhru – 1:2.

Domažlice I.: Houdek – M. Pyrka, Bauer, Chocholoušek, Milota – Braun, Javorský, Leitl, Mužík – Veselinovič, Petráček. II.: Houdek – D. Pyrka, Bauer, Chocholoušek, Milota – Javorský, Bezděk, Braun (70. Lucák), Vojtko, Veselinovič, – Dvořák.