Čtyřčlenné týmy s brankářem se utkaly každý s každým, zápas trval deset minut. Konečné pořadí určil počet získaných bodů.
Babylon s klenečským farářem Liborem Bučkem v sestavě během tažení za třetí trofejí ani jednou neokusil hořkost porážky. Ztratil pouze remízami s rezervou Kouta a Luženicemi.

Druhou příčku nakonec obsadil tým Sokolu Srby, který podlehl Babylonu, Luženicím a remizoval s Bernarticemi. Ostatní soupeře porazil.
Zápas, který zásadně promluvil do konečného pořadí turnaje, byl předposlední duel Luženic s rezervou Kouta, které v něm ´ruply´ vysoko 0:5. Tím se Kout vyhoupl na úkor soupeře na třetí příčku a oproti loňskému poslednímu místu si výrazně polepšil.

Na čtvrtém místě skončil nováček turnaje z Bernartic, až páté místo braly Luženice. Šestá skončila Hlohová a tabulku kvůli horším závěrům zápasů uzavřel Osvračín B.

Turnaj byl podle regulí určen mužstvům IV. třídy a registorvaným hráčům daného týmu. Protože se nechce věřit, že by někdo chtěl tuto podmínku úmyslně obejít, lze usuzovat, že někteří účastníci turnaje pro jarní část fotbalové IV. třídy výrazně posílí o hráče z krajského a okresního přeboru.

Pořadatelé, kteří letos naposledy spoléhali na to, že týmy danou podmínku férově dodrží, nevědomky vyhlásili nejužitečnějším hráčem klání Koreluse (SK Luženice) a s pěti góly nejlepším střelcem Kounovského (Sokol Kout B). Trofej pro nejlepšího gólmana získal za svoje výkony v brance a dvě vychytané nuly Václav Pinta z Bernartic. Tento titul by si zasloužil i Jan Jero z vítězného Babylonu, ten však turnaj za vydatné pomoci rozhodčího Vladislava Pareského pořádal.

Tři nejlepší týmy si opět odvezly pěkné poháry a stejně jako nejlepší jednotlivci ještě další pěkné ceny. Turnaj letos coby partner podpořil klenečský Steatit, s.r.o., který do cen věnoval koláče, obří vánočky či chutné preclíky.