Viktoria Plzeň – Jiskra Domažlice 3:1 (3:1)

Viktorii se vydařil vstup do zápasu, už ve třetí minutě po bleskové akci Rajtorala a Chramosty se trefil z voleje Tecl – 1:0. I když jsou oba týmy v plné zátěži, zápas měl vysoké tempo. Bojovní hosté drželi s Viktorií krok a ve 25. minutě vyrovnali Roubalem.

Pak se ale ukázala zkušenost prvoligového lídra a po faulech hostů v šestnáctce na Rajtorala a Mahmutoviče zahrávala Plzeň dvě penalty, které obě proměnil Rajtoral. „Až na Hradeckého a Medvěděva jsme do prvního poločasu nasadili zkušené hráče, kteří prokázali svoji kvalitu, což se projevilo vedením o dva góly," viděl první půli trenér Koubek.

Do druhého poločasu nastoupili až na Koláře, Hejdu a Holendu mladíci z juniorky a skóre už se nezměnilo. „Mladá sestava se dobře vypořádala se zkušenějšími hráči Domažlic," pochválil mladíky trenér Koubek, který šetřil několik hráčů základní sestavy. „Někteří mají drobné šrámy, ale není to nic vážného. Před odletem na soustředění do Turecka jsme ale nechtěli zbytečně riskovat," uvedl kouč Viktorie.

Do Turecka odletí Viktoria v noci z pátku na sobotu z Norimberku.

Viktoria – I. poločas: Kozáčik – Medvěděv, Baránek, Procházka, Kovařík – Hrošovský, Hradecký – Rajtoral, Chramosta, Tecl – Mahmutovič. II. poločas: Bolek – Šíša, Hejda, Čihák, Lešek – Koudelka, Kratochvíl, Hrdlička, Mlynařík, Kolář – Holenda.

Jiskra: Pavlík (46. Švihořík) – Ďungel (46. Hrubý), Chocholoušek, Bauer, Beránek (46. Bárta) – Braun (46. Javorský) – Leitl (46. Vojtko), Roubal (65. Bláha), Mužík (46. Špírek), Došlý (46. Kubišta) – Sokol (55. Bezděk).

Branky: 3. Tecl, 28. a 39. Rajtoral (obě z PK) – 25. Roubal. Diváci: 400.