Klatovy – Vejprnice 4:1 (1:0; branky Klatov: Harmady 2, Bezděk, Krejčí)

Úvodní a jedinou branku prvního poločasu vstřelil po přesném centru Bezděka Karel Krejčí, který se hlavou nemýlil a poslal divizní Klatovy do vedení. Hosté hru v prvním poločase kontrolovali, ale až na gólovou příležitost si žádné větší šance nevytvořili.

Do druhého poločasu klatovský trenér Dejmek oživil sestavu a na hřišti to bylo znát. Velice aktivní Sýkora zatahoval balóny po lajně a připravoval příležitosti svým spoluhráčům. Těm ale chybělo přesnější zakončení. Druhou branku Klatov přidal mladík Harmady, který utekl obraně a s přehledem zakončil podél vybíhajícího brankáře. Poté přišla na řadu jedna z mnoha individuálních akcí Sýkory, který se ocitl sám před brankářem, ale místo střely se rozhodl přihrát. Soupeř jeho úmysl vystihl a z protiútoku nádhernou střelou překonal Hermana. Třetí klatovskou branku přidal opět Harmady a bylo to jako přes kopírák. Na polovině hřiště dostal míč do běhu, utekl obraně a překonal potřetí brankáře Vejprnic. Čtvrtou branku přidal Bezděk, který využil přihrávky před prázdnou branku, a uzavřel tak skóre zápasu.

Sestava Klatov: 1. poločas: Rojík – Veselka, Janda, Žáček, Lukeš, Kotrba, Jůda, György, Kadlec, Krejčí, Bezděk. Sestava 2. poločas: Herman – Vítovec, Štengl, Žáček (65. Janda), Lukeš (65. Veselka), Sýkora, György (65. Kotrba), Mészáros, Kadlec (65. Jůda), Harmady, Krejčí (65. Bezděk).

Dnes se Klatovy utkají ve Zruči s německým Vilzingem, který hraje 5. nejvyšší soutěž, Bayern ligu a generálkou pro svěřence trenéra Dejmka bude utkání na přírodní trávě ve Velkých Hydčicích. Soupeřem bude v sobotu 28. února tým Horažďovic.