Senco Doubravka B – Jiskra Domažlice B 0:6 (0:2)
Po opatrném začátku se Domažličané chopili iniciativy, častěji drželi balon, jenže se jim nedařilo dostat se do vážnějšího zakončení. Skóre se poprvé měnilo po dvaceti minutách. Obdržálek po narážečce s Hoškem posunul míč na Waldmana, ten z první vybídl nabíhajícího Tumpacha, a mladík, který střídal zraněného Štěpána, nekompromisně proměnil – 0:1. Poté měli jedinou vážnější příležitost v utkání domácí, ale hlavička šla nad. Druhý gól hostů zařídil po půlhodině hry technickou střelou z pětadvaceti metrů Pavlíček – 0:2.

Druhý poločas začali hosté vlažně, ale brzy zase ovládli hru. Domácí hodně přihrávek kazili, z čehož ´Benfika´ dokázala těžit. V 55. minutě Tumpach vybojoval balon, zatáhl jej po straně a napříč vápnem našel na zadní tyči Bláhu, který zakončoval do prázdné branky – 0:3.

Zhruba o deset minut později se ve středu hřiště uvolnil Černý, vyslal na zteč Waldmana a hostující kapitán po průniku do šestnáctky nezaváhal – 0:4. Další pěkný gól padl v 74. minutě, kdy se na levé straně uvolnil Strnad a svoji pohlednou individuální akci zakončil střelou k bližší tyči – 0:5.

Na konečných 6:0 upravil Pavel po akci Tumpacha na levé straně, který opět nahrával před prázdnou bránu.

„Někteří hráči, kterým chceme dát v přípravě šanci, sice z důvodu zranění nebo práce chyběli, ale vypomohli dorostenci a Tumpach i Hojda svoji úlohu zvládli skvěle. Mohli jsme střídat hokejově, takže šanci dostal každý. Celkově jsem s výkonem spokojen. Jen škoda svalového zranění Zdeny Štěpána, který musel brzy střídat," zhodnotil trenér Jiskry Domažlice B Vojtěch Fořt.

Dalším soupeřem ´Benfiky´ budou příští sobotu, 7. února, Nýřany. Zápas na Střelnici začíná v 15:00 hodin.

Jiskra Domažlice B: Bratanič – Kalný, Kubr, Korelus, Pavlíček – Pavel, Waldman (C), Hošek, Lešek, Obdržálek, Štěpán. Střídali: Bláha, Černý, Strnad, Hojda, Tumpach. Trenér: Vojtěch Fořt.