Vyšehrad – Domažlice 2:0
První šanci utkání si připsal domažlický Lukáš Roubal, ve 24. minutě však mířil vedle domácí branky. A tak se z gólu radoval Vyšehrad. Ve 28. minutě se totiž z trestného kopu trefil Karel Kratochvíl - 1:0.

Ve zbytku poločasu se hrálo především ve středu hřiště. Vyšehrad však do přestávky ještě jednou udeřil. Ve 42. minutě se ve vápně hostí prosadil před brankářem Jiskry Švihoříkem špatně bráněný David Smolák - 2:0.

Jiskra se ve druhém poločase hnala za smazáním dvoubrankového manka. V 54. minutě ale Hošek trefil hlavou jen břevno, po hodině hry navíc nebyla uznána Braunova střela, kterou zřejmě v ofsajdovém postavení tečoval Mužík.

Vzápětí byl po druhé žluté kartě vyloučen Luděk Leitl, a hosté tak dohrávali v deseti. Ze závěrečného tlaku Jiskry vzešlo jen další břevno, které trefil hostující kapitán Petr Mužík. Domažlice si tak na úvod jarní sezony vezou z Prahy porážku o dvě branky.

„Byl to vyrovnaný zápas, my jsme ale bohužel nevyužili svoje šance," litoval po utkání trenér domažlického týmu Stanislav Purkart.

Poločas: 2:0. Branky: 28. Kratochvíl, 42. Smolák. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (64. Leitl). Rozhodčí: Váňa – Duchoň, Štefan. Diváci: 235.
Domažlice: Švihořík – Hrubý, Tůma, Bauer, Bárta (86. Beránek) – Leitl, Mužík, Javorský, Braun (65. Došlý), Roubal (79. Špírek) – Hošek (84. Vojtko).

Ostatní výsledky 18. kola:
Chomutov – Zápy 3:1 (2:0, 25., 67. Boček, 39. Richter – 74. Hakl), Písek – Králův Dvůr 1:1 (5:4 PK, 0:1, 50. Němec – 4. Šípek), Bohemians Praha – Vltavín 1:3 (1:2, 42. Štoček – 10. Uvíra, 16. Pozníček, 62. Abena), Meteor Praha – Chrudim 1:2 (1:1, 43. Fíček – 10. Rybička, 81. Kesner), Převýšov – Union 2013 6:0 (2:0, 4. Sedláček, 14. Petrus, 66. Vlkanova, 83., 90. Kopáč, 88. Korba), Čáslav – Benešov 1:0 (1:0, 30. Tomášek), Štěchovice – Admira Praha 1:0 (0:0, 56. Tamou), Louňovice – Jirny 0:1 (0:0).