Jiskra Domažlice – BVK Planá 6:1 (5:0)
Jiskra vstoupila do utkáni koncentrovaně a od začátku si vytvořila velkou převahu. Rychlou a přesnou kombinací po zemi zatlačila hosty před pokutové území. Už v 7. minutě rychlou kombinaci na levé straně proměnila ve vedoucí branku, když perfektní centr Kneblíka přesně zakončil Socha – 1:0. V 15. minutě se po centru Šimůnka tentokrát z pravé strany prosadil Konopík – 2:0. Hosté se v této fázi nezmohli na nic. Na jejich branku se valil jeden útok za druhým. Ve 31. minutě pronikl zleva Konopík a ideálně předložil míč Hasenöhrlovi – 3:0. Za další dvě minuty po důrazném presinku zakončoval podruhé v zápase Konopík- 4:0. Tři minuty před koncem poločasu vymyslel geniální přihrávku Hasenöhrl a Strnad se sám před gólmanem nemýlil – 5:0.

I přes nabádaní trenérů vstoupila Jiskra pod dojmem vysokého náskoku do druhé půle méně koncentrovaná, hosté navíc přidali na důrazu a častěji se dostávali na dostřel domácí branky, ale šanci si žádnou nevypracovali. V 80. minutě Jiskra přešla do rychlého protiútoku, Kneblík po spolupráci s Buršíkem výborně uvolnil Linkeše a ten překonal brankáře hostí – 6:0.V 88. minutě se dočkali čestného úspěchu hosté, když domácí nechali na malém vápně zcela volného Vejvodu – 6:1.

„První poločas jsme hráli aktivně a po stranách. Hosty jsme převyšovali ve všech směrech. Navíc jsme byli efektivní i v zakončení. Všechny branky jsme vstřelili po pěkných vypracovaných akcích. Zřejmě pod dojmem náskoku druhá půle už nebyla z naší strany tak dobrá. Přesto jsme si vytvořili šance, ale zakončení už nebylo tak přesné. Jediné, co nás mrzí, je zbytečný gól, který jsme v závěru obdrželi," shodli se v hodnocení výkonu svých svěřenců trenéři Jiskry Domažlice.

Jiskra Domažlice: Krhoun - Šimůnek, Kneblík, Malík, Konrády – Hasenöhrl, Strnad, Pavel, Linkeš - Socha, Konopík. Na střídání: Kohout, Buršík. Trenéři: Forro, Steinbrücker.
FK BKV Planá: Petrželka – Ovčáčik, Vejvoda, Vei Duang Pham, Popelka - Šatra, Sovka, Vomáčka, Lafata - Macík, Otava. HR: Červený - Rubáš, Holeček. ⋌(poj)