Koloveč – Č. Krumlov 1:2

V důležitém střetnutí o záchranu domácí totálně selhali. Neporadili si s posledním celkem tabulky a hodně si v tabulce přitížili. Za bezbrankového stavu šel Pavlík sám na brankáře, šanci však zahodil a předznamenal tak trápení svého týmu. Ve vyrovnaném duelu byli Jihočeši v útočné fázi nebezpečnější a ujali se Vackem vedení. Za chvíli však T. Došek z otočky vyrovnal a čekala se velká ofenziva v podání Kolovče. Ta se však nedostavila ani ve druhém poločase. Naopak hned po přestávce hostující Weinhard vstřelil druhý gól a na kolovečské kopačky se usadila ještě větší nervozita. Vázla kombinace a chyběla i větší vůle po vítězství. Domácí si prakticky nevytvořili vyloženou šanci a prohráli.

Poločas: 1:1. Branky: 28. T. Došek – 26. Vacek, 47. Weinhard. Rozhodčí: Solter (SRN). ŽK: 0:2. Diváků: 320.
Koloveč: Hula – Gabriel (85. L. Došek), R. Černý, Kruml, Baxa – Puchmertl (46. Kadlec), M. Fillinger, Vůjtěch, Mour (76. Duchoň) – T. Došek, Pavlík. Trenéři Petr Vlček a Roman Baxa.

Slavia B – Rokycany 0:1
Hosté překvapili favorita velice kvalitním výkonem. Pražané měli častěji míč na svých kopačkách, ale nedovedli si poradit s pružnou defenzívou Rokycan. Slavia se sice dostala do šance hned v úvodu, když Žák přestřelil branku, ale jinak v ofenzívě hodně tápala. Rokycanští borci mohli jít do vedení už v závěru poločasu, kdy po akci Černohorského s Vaníčkem mířil Kubík těsně vedle.
Po obrátce hosté ještě na kvalitě hry přidali a když po centru Kubíka prostřelil brankáře P. Aubrecht, domácí se už mezmohli ani na vyrovnání. Rokycany naopak hrozily z nebezpečných brejků. Zasloužené vítězství.
Poločas: 0:0. Branka: 55. P. Aubrecht. Rozhodčí: Melničuk. ŽK: 0:0. Diváků: 64. Rokycany: Vild – Vaníček, Hereit, J. Procházka, J. Scheinherr – Tobrman (62. Rédl), Kubík (84. F. Procházka), L. Aubrecht (74. Vaščák), Černohorský, Brož – P. Aubrecht. Trenér Pavel Aubrecht.

H. Měcholupy – Tachov 6:0
Utkání se stalo jednostrannou záležitostí druhého celku tabulky a jednoho z favoritů na postup do ČFL. Hosté statečně odolávali necelých třicet minut, ale po inkasovaném prvním vlastním gólu se střetnutí změnilo téměř v exhibici Horních Měcholup.
Tachov zaostával za svým soupeřem ve všech směrech a za celých devadesát minut si nedokázal vypracovat jedinou vyloženou šanci.
Poločas: 3:0. Branky: 28. vlastní Tušl, 39. a 83. Kučaba, 43. a 67. Jíša, 62. Valenta. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 1:0. Diváků: 100.
Tachov: Pták – Mančal (47. Földeši), Kaše, Tušl, J. Viterna – Habart (62. Janoušek), Šácha, Hutta, Folejtar – Luk. Čížek, Hudec (47. Dvořák). Trenér Jaroslav Pták.

Ostatní výsledky: Bohemians 1905 B – Votice 1:2 (0:1, 48. Živný – 38. Faitl, 64. Čupr), Hořovicko – Strakonice 1:0 (0:0, 74. Rampa), Čížová – Benešov 1:1 (0:1, 71. Moravec – 10. Chomát z PK), Táborsko B – Dukla Praha B 4:0 (2:0, 11. z PK a 15. Stoszek, 60. Nešický, 67. Kavka), Štěchovice – Milevsko 1:2 (0:1, 89. Jelínek – 28. Barda, 67. Škulina).