FK Holýšov – SK Klatovy 1898 0:2 (0:0)
Očekávání se potvrdila od samého začátku vyrovnaného poločasu. Hned ve druhé minutě mohl skórovat hostující Kadlec, který z blízkosti pálil těsně vedle. V 6. minutě se klatovský Daniel Matějka po přihrávce Šmejkala ocitl sám na malém vápně a před odkrytou brankou. Po zákroku jednoho z domácích hráčů na něj se poté hosté marně domáhali odpískání penalty. V případě hostujícího Cihláře byly protesty dokonce takového rázu, že za to viděl žlutou kartu. Klatovy ale tato situace nevyvedla z míry a pokračovaly ve svojí hře. Po pohledné akci po ose Šmejkal – Šinál – Janda pálil z úhlu posledně jmenovaný do tyče domácí brány. Další tyč, tentokrát horní, orazítkoval Brož, kterému poslal míč na hlavu Skala.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté. Trenér Jakš poslal na hřiště Páleníka a tomu netrvalo dlouho, aby se na hřišti rozkoukal. V 58. minutě centroval do vápna Daniel Matějka a Páleník hlavou otevřel skóre zápasu. Po prvním gólu se hosté stáhli a čekali na chyby soupeře. Jedna přišla v 70. minutě, kdy stoper Meszároš vypíchl míč a založil protiútok. Na jeho konci byl Kaldec, který udělal kličku Míčkovi, přihrál lépe postavenému Meszárošovi a ten uklidil míč do sítě! Závěr zápasu byl hektický. Nejprve uviděl červenou kartu domácí Schamberger za strčení do Daniela Matějky, takže si dva zápasy nezahraje, a v 88. minutě byl vyloučen i hostující Janda, když si rozhodčí vztáhl jeho výrok na svoji osobu. Posledních pět minut domácí zatlačili Klatovy do jejich vápna, když se jim podařilo nastřelit tyč Hermanovy branky. Mazák v brance Klatov ale zbytek šancí Holýšova pochytal a potvrdil body pro město karafiátů.

Holýšov: Míčka – Tyr, Baxa, Levička, Trhlík, Beneš (73. Dostálík), Schamberger, Chvojka (62. Vrba), Vachtl (69. Kubina), Jeniš, Lukáš. Trenér: Bárta.
Klatovy: Herman – Skala (53. Páleník), Cihlář, Šinál (71. Lužný), Matějka, Brož, Mészáros, Šmejkal (89. Štengl), Janda, Blažek, Kadlec. Trenér: Jakš.

Branky: 57. Páleník, 70. Meszáros. Nejlepší hráči: Tyr – Mészáros. HR: Bogdan. ŽK: 1:5. ČK: 1:1. Diváci: 270. Zdroj: sk klatovy