dorost Jiskra Domažlice – muži Sokol Postřekov 2:8 (0:5)
Už ve 2. minutě zápasu se po chybě v rozehrávce dorostu Jiskry a následném faulu trefil z trestného kopu Závodný – 0:1. O pět minut později se po centru z pravé strany svým důrazem prosadil Polák – 0:2. V 10. minutě po závaru v pokutovém území Jiskry prostřelil vše před sebou Ital Angelozzi – 0:3. Hrůznou čtvrthodinu Jiskry ukončil po podklouznutí gólmana střelou do prázdné branky Polák – 0:4. Poté hosté oslnění vysokým vedením i takřka jarním sluncem trochu polevili. Jiskra vyrovnala hru v poli, ale do šancí se moc nedostávala. Postřekov pozorně bránil a vyrážel k rychlým brejkům. Ty už se obraně Jiskry celkem dařilo zachytávat, přesto se ve 33. minutě po jednom z nich prosadil P. Steinberger – 0:5. Jisra si dokonce poločasu vytvořila dvě střelecké příležitosti, ale zakončení nebylo přesné.

Stejně jako na začátku zápasu, také v úvodu druhé půle se Jiskra nechala zaskočit rychlým kontrem, na jehož konci byl čerstvý Zdráhal – 0:6. Tento kanonýr se však vzápětí zranil a perná zimní příprava tak zřejmě přišla vniveč. Jiskra odmítla rezignovat, hráči přidali na tempu a v 50. minutě se dočkali, když Dufek vysunul Linkeše a ten nedal hostujícímu brankáři šanci – 1:6. Od této chvíle se hrálo víceméně na polovině hostí, Jiskra kombinovala, měla míč více na svých kopačkách, ale do příležitostí se moc nedostávala. Postřekov čekal na svoji šanci k rychlému kontru. Ta přišla v 65. minutě a na jejím konci byl Závodný – 1:7. V 71, minutě se na hranici pokutového území pěkně uvolnil domažlický Pavel, jeho střela skončila na břevně Noskovy branky a dorážku Konopíka vytlačil gólman na roh. Deset minut před koncem se podruhé prosadila Jiskra, když skóroval Buršík – 2:7. Závěrečnou podobu výsledku dal v 88. minutě po dalším brejku hostů do rozhozené obrany P. Steinberger – 2:8.

„Do zápasu jsme vstoupili vlažně. Ve hře v poli takový rozdíl nebyl, ale problém nám dělal agresivní styl hry soupeře. V tom byl také největší rozdíl. Před oběma brankami, kde se zápasy rozhodují, nás soupeř jasně převyšoval. Klukům nějaký čas trvalo, než si na tento způsob zvykli. Bohužel jsme do zápasu museli nastoupit bez několika hráčů, které zastoupili mladší dorostenci. Nebereme to však jako výmluvu. Byla to velmi dobrá příprava, která nám ukázala, kde vedle koncovky ještě musíme přidat. Postřekov byl zatím nejkvalitnější soupeř, s nímž jsme se v přípravě potkali," uvedl v hodnocení zápasu domažličtí trenéři.

„V první půli jsme dobře kombinovali, vycházeli nám brejky, z nichž jsme trestali chyby zejména domácí obrany. Druhá půle byla opakem té první, soupeř byl běhavější, ale měli jsme dostatečný náskok a byli jsme důrazní před brankou," řekl trenér Postřekova Petr Váchal.

Jiskra Domažlice: Krutina – Stróž, Malík, Hlaváč, Strnad, Pavel, Dufek – Hasenöhrl, Linkeš, Buršík – Konopík. Střídali: Krhoun, Kohout, Konůpka, Kneblík, Hojda, Svoboda. Trenéři: Steinbrücker, Forro.

Sokol Postřekov: Nosek – Královec, Kočiš, Tomášek, Ledvina – Závodný, Buček, Adamka, Angelozii – Polák, P. Steiberger. Střídali: Zdráhal, D. Steinberger. Trenéři: Váchal, Kapic. ⋌(for)