Kouč domácích Roman Vyleta výhru v přípravě nepřeceňoval. „Bylo to klasické přípravné utkání. První půle byla z naší strany dobrá, po přestávce to už bylo horší, ale měli jsme v nohou krátké soustředění. To však měly za sebou i Domažlice."

Doubravecký tým byl téměř kompletní. „Chyběli nám pouze Jůda a Ulbrik. Jinak byl pohromadě celý hráčský kádr a v utkání se všichni prostřídali, což je dobré," pochvaloval si trenér.

Domažlický trenér Stanislav Purkart byl ke svým svěřencům trochu kritický. „Byli jsme sice také po soustředění, ale spokojen být v žádném případě nemůžu. Právě po takové zátěži jsme měli hrát jednodušeji, navíc jsme inkasovali až příliš laciné góly."

Přesto domažlický trenér viděl v posledních dnech přípravy přínos. „Byli jsme kompletní na soustředění i při utkání v Doubravce. To je hodně pozitivní, stejně i to, že jsem v utkání prostřídal všechny hráče a mohli jsme si udělat určitý obraz," říká Purkart.

Divizní Tachov porazil 4:1 Mariánské Lázně, když se střelecky prosadil až ve druhém poločase. „Byla to užitečná příprava. Až na několik lehkých nachlazení je náš kádr pohromadě a zatím prakticky stejný jako na podzim," tvrdí trenér Zdeněk Bečka.

Kolovečský Slavoj, který vede po podzimu krajský přebor, zvítězil nad starším dorostem plzeňské Viktorie 4:2, přestože v poločase prohrával 0:1. „Celkově to bylo hodně vyrovnané, druhý poločas byl z naší strany herně i střelecky lepší. Vypracovali jsme si i více šancí. Byl to náš první přípravný zápas, proto jsem spokojen. Fotbal se hrál oboustranně kvalitní," pochvaloval si kolovečský trenér Štěpán Hirschl.
Jeho hráčský kádr se proti podzimu prý příliš nezměnil. „S aktivní kariérou skončil Petr Vlček, na přestup jsme udělali brankáře Petra Fillingera z Viktorie Plzeň a začali jsme zkoušet dva až tři mladé hráče."

Výsledky přípravných utkání: Senco Doubravka – Jiskra Domažlice 2:1 (1:0, Róth, Pavlíček – Bláha), FK Tachov – Mariánské Lázně 4:1 (0:1, za domácí Dvořák, J. Viterna, Földeši, Chlup), Spartak Chrást – SK Klatovy 4:2 (1:2, Heller, Kovařík 2, Hulina – Sýkora, D. Matějka), Viktoria Plzeň U19 – Slavoj Koloveč 2:4 (1:0, Mlynařík, Šíša – T. Došek 2, Šperl, Milota).