Jiskra Domažlice – ZD Meclov 4:3 (2:2)
Od začátků měli domažličtí mladíci v držení míč více než hosté a rychlými přihrávkami se snažili překonat dobře bránícího soupeře. To se povedlo už v 8. minutě, když se po pěkné kombinaci na pravé straně a přesné přihrávce Sochy prosadil Buršík – 1:0. Domácí i nadále kombinovali a vytvářeli si další šance, které však neproměnili. Hosté trpělivě bránili a čekali na svoji šanci a rychlý brejk. Ten přišel ve 23. minutě, kdy po chybě v rozehrávce Jiskry ve středu hřiště přišel rychlý kontr přesně zakončený Beňušíkem – 1:1. I nadále se hrálo podle not Jiskry, která měla další šance, ale bez brankového efektu. Meclovští je za to potrestali ve 37. minutě, kdy po další chybné rozehrávce zakončil brejk kanonýr Meclova Beran – 1:2. Ve 42. minutě se však po perfektní přihrávce Dufka ocitl sám před brankářem hostí Konopík a nezaváhal – 2:2.

Do druhé půle nastoupili domácí se snahou rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Přitlačili hosty před jejich branku, vytvořili si i šance, ale s jejich proměňováním byli na štíru. Hosté se soustředili na bránění a dlouhými nákopy se snažili hledat své útočníky, hlavně elitního kanonýra Berana. To jim vyšlo v 65. minutě, kdy Beran svojí druhou brankou poslal Meclov do vedení – 2:3. Mladíkům Jiskry po obdržené brance chvíli trvalo, než se vzpamatovali, poté se ale hrálo hlavně na polovině hostí a bylo jen otázkou času, kdy narůstající tlak přinese i brankové vyjádření. Hosté se štěstím několik šanci přežili, ale v 81. minutě se ve skrumáži nejlépe orientoval Dufek a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 3:3. Rozhodnutí přinesla 85. minuta, kdy meclovský brankář v rohu pokutového území zbytečně fauloval Dufka a Šimůnek z nařízené penalty nezaváhal – 4:3. V závěru měla Jiskra ještě šance na zvýšení, ale neproměnila je. Hostům v závěru viditelně docházel dech, na obrat už neměli sílu, a tak zápas skončil zaslouženou výhrou Jiskry.

„Utkání se hrálo za stálého sněžení, přesto jsme dobře kombinovali, vytvářeli si šance, ale bohužel s proměňovánim jsme byli na štíru. Hosté se zaměřili na defenzivu a rychlé kontry. Ty jsme jim nabídli většinou sami vlastními chybami v rozehrávce. Hosté je dokázali ve třech případech využít. My se musíme v přípravě nyní hlavně zaměřit na koncovku, kde je naše největší bolest. Kdybychom v sobotním zápase proměnili alespoň polovinu šancí, tak jsme o vítězství nemuseli bojovat až do závěrečných minut," uvedl za trenéry Ferdinand Forro.

J. Domažlice – dorost: Krutina (Krhoun) - Šimůnek, Hlaváč, Malík, R. Kohout – Dufek, Stróž – Hasenöhrl (Konopík), Linkeš (Hojda), Buršík – Socha. Trenéři: Forro, Steinbrücker, Timura.

Branky: Buršík, Konopík, Dufek, Šimůnek – Beran 2, Beňušík. ⋌(for)