Start Tlumačov – Domažlice B 1:3 (0:1)
Utkání na úvod nabídlo po několika náznacích šancí na obou stranách, gól domažlického Hoška nebyl uznán pro ofsajd, kvůli postavení mimo hru byla rovněž zastavena slibná akce domácího Čáry. Skóre se měnilo po čtvrthodině. Na přetažený rohový kop domažlického Krakeše si nejvýše naskočil Rojt, jeho hlavičku Mleziva ještě vyrazil, ale jen k nohám volného Hoška a ten nekompromisní střelou skóroval – 0:1.

Odpovědí domácích byla akce, u jejíhož zrodu byla posila ze Všerub Šupa, ale pokus L. Výškrabky gólem neskončil, a Němec odražený balon poslal vedle branky Benfiky. Mimo tyče skončila na druhé straně také Krakešova střela zdálky. Ve 37. minutě se pokusila překvapit domácího gólmana kosovská akvizice v dresu Jiskry Halili, ale prudká střela po Krakešově příhře skončila na tyči. V závěru poločasu hosté vyvinuli na soupeře tlak, šance měli Krakeš i Janeček, ale domácí se ubránili, ač při chybném odkopu Šupa jen se štěstím.

Nástup do druhé půle vyšel hostující Jiskře. Po třech minutách hry si ex-merklínský dorostenec Bláha mazácky poradil s obráncem a prostřelil i Matějovice, který v brance Startu do druhé půle nahradil Mlezivu – 0:2. Na druhé straně o sobě dával vědět střídající Čadek, který po odchodu z dorostu Jiskry bude zřejmě pokračovat v Tlumačově. Právě na tohoto mladíka obrana Jiskra zapomněla, a když před Lorencem viděl na druhé straně osamoceného Čáru, pro něhož nebyl problém střelou do odkryté branky snížit, mohli se domácí fanoušci radovat – 1:2. Po pětadvaceti minutách hry to však bylo 1:3, když Janeček rozehrál rohový kop, domácí obrana mu trestuhodně dovolila doběhnout odražený balon a skórovat.

Z dalších šancí, kterých bylo do konce utkání více na straně aktivnější Jiskry, už žádná gólem neskončila. V samém závěru sice ještě domažlický Lešek překonal Matějovice, ale jeho střela skončila těsně vedle branky.

Start Tlumačov A: Mleziva – Šup, Hruška L., Hruška M., Němec – Výškrabka M., Výškrabka L., Bláha, Frček – Čára, Zíta. Na střídání: Čadek, Forst, Ticháček, Matějovic. Trenér: Vojtěch Fořt.

Jiskra Domažlice B: Lorenc – Pavlíček, Kubr, Ferra, Rojt – Brichcín, Hošek, Vísner, Krakeš – Lešek, Šmirkl. Na střídání: Neumann, Bláha, Halili, Janeček. Trenér: Ivan Rybár. Masér: Kubica.