Slavoj Stod – FK Holýšov 2:0 (2:0)
Za stavu 0:0 šel mladý Vítek sám na branku domácích, ale šanci neproměnil. Pak už toho Stod vedený bývalým trenérem Sokola Krchleby Jaroslavem Kubešem hostům mnoho nedovolil. Skóre utkání hraného za silného deště otřevřel stodský Snášel, který hlavičkou ´nachytal´ Marcela – 1:0. V závěru prvního poločasu Holýšovští ztratili míč ve středu hřiště a domácí VImr se po rychlé kombinaci a narážečce dostal do šance, kterou zakončil přesnou střelou na protější tyč – 2:0.

Druhá půle už nabídla vyrovnanější obraz hry, ale žádná z minima šancí gólem neskončila.

Jeden gól za dva přípravné zápasy svědčí o tom, kde Holýšov tlačí bota nejvíce. Dnes hraje další utkání v Mantově, kde se od 17.30 hodin utká s ambiciózním týmem I. B třídy Chodským Újezdem.

FK Holýšov: Marcel (Míčka) – Lucák, Majlát, Levička, Zelený – Panuška, Procházka, Král, Vrba – Vítek, Šobr.