Město Touškov – FK Holýšov 1:3 (1:2)
Hosté z Holýšova byli od začátku lepším týmem, jejich převaha však vázla na špatné koncovce. Do vedení tak šli Touškovští, když se po jejich nevinné akci v 19. minutě dostal odvracený míč na vápně na kopačky touškovského Chvojky, který z otočky poslal míč pod břevno branky hájené Míčkou, jenž měl do poslední chvíle zakrytý výhled – 1:0. O osm minut později o kousek minul z přímého kopu branku domácích Kubina, o dvě minuty později už ale bylo po kombinaci hostů srovnáno. Procházka přihrál Hrádkovi a mladý útočník se nemýlil – 1:1. O dvě minuty později už šli hosté do vedení, na konci kombinace stál opět Hrádek, jenž se protáhl okolo domácího obránce a střelou z patnácti metrů nedal brankáři Touškova šanci – 1:2. Sedm minut před koncem se ve slibné pozici na vápně ocitl volný Beneš, avšak pálil nad.

Ve 49. minutě založil Panuška akci hostí na půlce, Hrádkovu střelu domácí brankář vyrazil, ale dobíhající Dostálík minul odkrytou bránu. Čtyři minuty na to Kubina obešel obránce Touškova a tvrdou střelou pod břevno zvýšil skóre na 1:3. V 57. a následně v 58. minutě se do velmi slibných šancí dostal holýšovský Dostálík, v prvním případě měl při střele z úhlu těžkou pozici a brankář míč vyrazil na roh. Ve druhém případě trefil brankáře. V 62. minutě Procházka našel milimetrově přesnou přihrávkou ve vápně Vrbu, ten však pálil stejně jako v 76. minutě Hrádek z otočky těsně nad. V 82. minutě se Procházka dostal do úniku, ke smůle hostí však místo branky trefil gólmana. V 84. minutě se dostali do šance Touškovští a Majlát byl nucen zatáhnout za záchrannou brzdu, když za cenu žluté karty stáhl pronikajícího útočníka k zemi. V poslední minutě se mohl ještě prosadit Valachovič, jeho střelu z vápna však domácí brankář chytil.

FK Holýšov: Míčka – Staněk, Lucák, Majlát, Levička – Dostálík, Kubina, Gabriel, Vrba – Beneš, Hrádek. Střídali: Panuška,Vítek,Valachovič, Zelený, Dotznauer, Marcel. Branky: Chvojka - Hrádek 2, Kubina, HR: König, ŽK: 0:1, Diváků: 40. ⋌(zav)