TV Waldmünchen – Sokol Mrákov 3:3 (2:1)
Přes úmorné vedro byl k vidění pěkný zápas. Jeho úvod patřil hostům z Chodska, kteří se v pátek sešli poprvé po letní pauze. Že však fotbal hrát nezapomněli, dokázali gólem Mlynára, díky němuž šli do vedení. Postupem času se ale taktovky ujali domácí se svým nejlepším střelcem minulé sezony Tlustým (14 gólů) a desetigólovým Gröbnerem.

Stejně jako závěr první půle patřil Waldmünchenu i úvod druhého poločasu. V něm šli svěřenci Andrease Herrmanna do dvougólového vedení a po půlhodině byl stav 3:1. Jenže pak se do zápasu vrátila družina trenéra Vladimíra Duffka s všerubským Černým v sestavě. Čtvrt hodiny před koncem udeřila polovina mrákovské ´legie zkázy´ Mlynár, který pět minut před koncem ještě stihl vyrovnat a zkompletovat hattrick – 3:3.

O tomto víkendu míří Mrákovští k těžkému přípravnému utkání do Rozvadova.

Sokol Mrákov A: Korba – Němec, Schoř, Jan Dufek, Vozár – Pavel Konopík, Václav Duffek, Luboš Konopík, Tomáš Duffek – Mlynár, Růžek. Střídali: Krhoun, Černý. ⋌(tau)