Slovan Kvíčovice – Sokol Hlohová 3:2 (3:0)
Domáci vstoupili do utkání velmi aktivně a prosadili se už v 5. minutě, kdy se po průniku a přihrávce Panušky zblízka trefil Mleziva - 1:0. V 15. minutě to bylo už o dvě branky, to se z protiútoku střelou zblízka prosadil Panuška – 2:0. V 17. minutě byl ale ve vápně Kvíčovic stažen Homolka, jenže Černý z penalty nastřelil pouze tyč. Na břevně branky Slovanu skončil i ve 34. minutě pokus z dálky J. Šimky. O pět minut později mladý Bozděch hlavičkou minul o centimetry branku. V závěru poločasu domácí udeřili potřetí, Panuškova střela z dálky proklouzla po chybě Schötterleho za brankovou čáru – 3:0.

Do druhé půle už nenastoupil Panuška a na hře Kvíčovic to bylo znát. Po hodině hry využil přihrávku Krause Homolka, když lobem přes vybíhajícího brankáře snížil – 3:1. A o další dvě minuty později už to bylo jen o jednu branku. To se ujala střela P. Hrdiny k tyči po přihrávce R. Vacíka – 3:2. V 69. minutě se po přihrávce P. Hrdiny dostal do velké šance Zavadil, jeho střela však minula branku. V 73. minutě hostující Bozděch nastřelil ve velké šanci opět tyč. Šance měli i domácí, v 76. minutě nastřelil Jílek ze tří metrů tyč. V 78. minutě mohlo být srovnáno, ale Zavadilovu střelu brankář Slovanu vychytal a závěr utkání si už domácí pohlídali.

Hlohová: Schötterle -Šimka, Multrus, Černý, Pezl – Čapek ml., Vacík, Hrdina, Zahoř – Zavadil, Homolka. Střídali: Bozděch, Kraus.
HR: laik – Schötterle. Bez karet. Diváků: 35. ⋌(zav)