Spartak Klenčí – Start Tlumačov 2:0 (1:0)
Oba celky rozehrály vyrovnaný zápas, do první větší šance se dostal tlumačovský Forst, jeho střela však směřovala těsně nad. To klenečský Vladimír Čech o pět minut později mířil přesněji a pěknou střelou z dvaceti metrů pod břevno otevřel skóre. Do šance se dostal i Psutka, když byl nařízen volný kop, ale do jeho rány se položil brankář Tlumačova Matějovic. Na druhé straně překazil šanci na vyrovnání tlumačovskému Bláhovi gólman Klenčí Sokol, když chytil střelu do středu branky. Následně do hry nastoupil klenečský Toth, který nahradil Psutku. Poté se k míči dostal hostující Čára, prošel až před pokutové území, kde se pokusil přehodit vyběhnuvšího Sokola. To se mu podařilo, povedenou akci ale zastavila tyč branky Klenčí. Více gólů už v první půli nepadlo a, tak se po pětačtyřiceti minutách šlo do šaten za stavu 1:0.

Po zahájení druhého poločasu rozhodčím Petrem Sádovským nahradili Vojtěcha Čecha a Hojdu Houdek a Macht. Skóre mohl zvýšit Hromník, jeho střela však těsně minula tyč brány Tlumačova. I tentokrát mohlo platit nedáš dostaneš, ale tlumačovský Hruška si při protiútoku sám proti Sokolovi míč moc předkopl a už ho nedoběhl. Na druhé straně o deset minut později přihrál Vladimír Čech Houdkovi, ten prodloužil na Housara, který střílel do odkryté brány a zvýšil náskok Klenčí na 2:0. Posledních deset minut se brankově neprosadil už žádný z hráčů na obou stranách, a tak Klenčí týden před začátkem soutěže zvítězilo 2:0 nad Tlumačovem.

„Dali jsme góly, oni ne a to rozhodlo. Bohužel, jak bylo vidět, zatím nám chybí pohyb, obrana neobsazuje. Měli bychom hrát fotbal a ne nakopávanou. Každou třetí přihrávku jsme zkazili,“ hodnotil kriticky generálku trenér Klenčí Pavel Smazal.

„S první polovinou jsem byl spokojen, hrálo se hlavně po zemi, mělo to hlavu a patu a bylo to fotbalové. Z druhého poločasu jsem rozladěn. Odpadli jsme herně, kazili jsme přihrávky, neběhalo se. Pořádně jsme si nevytvořili žádnou vyloženou šanci,“ zhodnotil výkon svých svěřenců asistent trenéra Startu Tlumačov Pavel Čadek.⋌(kru)

Klenčí: Sokol Jan – Hula, Psutka, Vejmelka, Řezníček, Čech Vojtěch, Housar, Sokol Pavel, Hojda, Hromník, Čech Vladimír, Toth, Houdek, Macht, Holar L. Trenér: Smazal Pavel, asistent: Veber Zbyněk.

Tlumačov: Matějovic – Hruška L., Hruška J., Forst, Výškrabka, Němec, Fliegel, Nidel, Kadera, Čára, Podestát, Bláha. Trenér: Fořt Vojtěch, asistent: Čadek Pavel.