Spartak Klenčí A – Jiskra Domažlice B 2:2 (2:0)

Hned úvodní minuty zápasu naznačily, kdo na co bude spoléhat. Hosté se na dostřel domácí branky dostávali postupnou kombinací do stran, Klenečtí naopak ´poanglicku´ sázeli na nakopávané balony na Čecha s Houdkem vpředu. Do prvního zakončení se dostal domažlický Krakeš, ale jeho střela zdálky tentokrát neměla razanci. Domácí kontrovali v 8. minutě nákopem na levé křídlo, Houdek z první vrátil do pokutového území, ale Lorenc včasným výběhem vyrazil a následnou dorážku chytil. O čtyři minuty později nastřelil Krakeš břevno, na druhé straně po bleskovém protiútoku Klenčí marně reklamovali domácí fanoušci hru rukou mimo velké vápno gólmana Lorence, který musel ven z branky při Čechově brejku.

Poté se několikrát do zakončení dostali Domažličtí, ale brankář Sokol proti Krakešovi, Janečkovi i Bláhovi vždy uspěl. Domácí uštědřili nováčkovi v krajském přeboru lekci z produktivity ve 26. minutě, když vyhráli souboj na vlastní polovině, jednoduše nakopli balon za vysunutou obranu Jiskry a Čech po sólu prostřelil vyběhnuvšího Lorence – 1:0. Ofsajdová past hostujících zadáků sklapla znovu naprázdno asi pět minut před odchodem do šaten, tentokrát si na balon naběhl Hromník a ani on nezaváhal – 2:0.

Nepříznivý stav z pohledu Domažlic korigoval pět minut po návratu na hrací plochu letní terno ´Benfiky´, z Merklína přicházející talent Bláha, který potěšil fotbalové nadšence pěknou individuální akcí, při níž si dva obránci a brankář Klenčí zahráli pouze vedlejší role – 2:1. Remízu zajistil Jiskře Jakub Ferra, jehož přesná placírka k tyči završila obléhání branky Spartaku – 2:2. Domácí pak mohli litovat zahozené šance, kdy Řezníček přestřelil prázdnou branku.

Spartak Klenčí: Sokol – Psutka, Hůla, Osvald, Vejmelka – Čech, Mifek, Hromník, Řezníček – Čech, Houdek. Trenér: Pavel Smazal.
Jiskra Domažlice B: Lorenc – Ferra, Pavlíček, Kubr, Rojt – Hošek, Lešek, Brichcín, Krakeš – Bláha, Janeček. Střídal: Soukup. Trenér: Ivan Rybár. HR: Cihlář.