Arsenal k výhře nad divizními Štěchovicemi dovedl Vrabec

Stratov - Divizní tým TJ Štěchovice byl posledním soupeřem, proti kterému se v přípravě na přírodním hřišti ve Stratově představil českolipský Arsenal. V jeho barvách se představila další nová posila, kterou byl slovenský hráč Ivan Janek, jenž prošel pražskými Bohemians a Žižkovem.

7.3.2012

Vrabec v obětí Klimenta.Foto: Miroslav Dalík

TJ Štěchovice - Arsenal Česká Lípa 0:1 (0:0)

Nezvykle nerovný a hrbolatý terén způsoboval hráčům mnoho komplikací. K vidění byly nepřesné pasy a kažené kombinace, zkrátka se nedařilo hrát fotbal. První vážnější šanci si dokázali připravit domácí, když Marek přiťukl míč Branému, jeho střelu na branku ovšem zlikvidoval Bojčuk.

I další domácí šanci musel řešit gólman Bojčuk. Vytěsnil Lukešovu střelu z trestného kopu, která mířila pod břevno. Č. Lípa poprvé zahrozila ve 23. minutě, po rohu Knoblocha hlavičkoval do tyče Nikovski.

Skóre mohl o chvíli později otevřít Barciaga po centru Knoblocha, jenže z vyložené šance střílel nad branku. V závěru prvního poločasu se o další šanci hostů postaral aktivní Knobloch, avšak jeho přihrávku u levé tyče štěchovické branky zlikvidovala obrana.

Do druhé půle poslal českolipský trenér šest nových hráčů a hra se rázem zlepšila. Do šance se dostal znamenitý střelec z minulého zápasu Karel Vrabec, mířil ale vedle. O dvě minuty později zahrozil na druhé straně hřiště domácí Lukeš střelou z přímého kopu, míč proletěl těsně nad brankou Bojčuka.

Jediný gól utkání tak přišel až v 65. minutě. Stejně jako v zápase s Brozany se o branku postaral Vrabec, poté co mu přihrál Broschinský. Míč se odrazil od břevna za brankovou čáru 0:1. Z následného útoku mohl zvyšovat Jordák, nastřelil ale znovu jen brankovou konstrukci. V závěru utkání měla Č. Lípa převahu, dalšího gólu se bohužel již nedočkala.

„My jsme dnešní utkání nepojali jako generálku před Hlavicemi, ale jako další utkání, kde hráli všichni hráči. Hráli jsme poprvé na přírodním trávníku, na který jsme se dostali poprvé po půlroce. Trávník nebyl vůbec připravený, míč hodně odskakoval. Jsem rád, že jsme nedostali branku, defenzivní práci jsme odpracovali na slušné úrovni. Naopak jsem spokojen, že jsme jednu branku dokázali vstřelit, což je dobré pro příští týden, kdy nás čeká ligový zápas s Hlavicemi. Věřím v sílu kolektivu, která je silná. Očekávám, že předvedeme dobrý výkon,“ komentoval po utkání českolipský trenér František Šturma.

Miroslav Dalík

7.3.2012 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 13 000 Kč Pracovníci vnitřní poštovní služby Pracovník/pracovnice v zázemí depa Domažlice (vnitřní služba). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 16500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náborový příspěvek- nastoupíte-li do 31.5.2018, můžete získat náborový příspěvek 15.000,- Kč., , Náplň práce: třídění balíků na depu a příprava na jejich doručení, zadávání balíků do počítače, provádění vyúčtování s doručovateli, práce ve směnách (R+O+dělené směny 6:00-9:00 a 14:00-18:30), Požadujeme: vzdělání s výučním listem, základní uživatelskou znalost práce na PC, spolehlivost a pečlivost, fyzickou zdatnost při manipulaci s balíky do 30 kg, Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění, Nutný telefonický (PO-PÁ 9-15 hodin) nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Depo domažlice, Cihlářská, č.p. 620, 344 01 Domažlice 1. Informace: Ivana Tučková, +420 954 391 630,605 225 856. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 18 500 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka do závodní kuchyně. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba: pondělí - pátek, začátek směny v 5 hod., Telefonický (pracovní dny od 8 - 14 hod.), e-mailový nebo osobní (Zahořany od 8 - 14 hod. po předchozí tel. domluvě) kontakt.. Pracoviště: Zks agro zahořany s.r.o., 344 01 Domažlice 1. Informace: Hrabíková, +420 723 448 323. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 15 000 Kč Manipulační dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: zaměstnavatele kontaktujte na e-mailu: haas.metal@seznam.cz nebo telefonicky v době od 9:00 do 12:00 hodin , POŽADAVKY: ŘP "B", znalost NJ a RJ výhodou - práce dle zakázek i v zahraničí. Pracoviště: Michael haas, 345 35 Postřekov. Informace: Michael Haas, +420 724 920 758. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 14 500 Kč Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup možný ihned, doba neurčitá, úvazek 37,5 hod./týdně. Praxe a zkušenosti vítány. Informace u pí. Borníkové tel. 606 510 091.. Pracoviště: Západočeské konzumní družstvo sušice-prodejna zahořany, 344 01 Domažlice 1. Informace: Borníková, +420 606 510 091.

Atleti zakončí venkovní sezonu na mítinku Hvězdné házení na Chodsku

SLOWPITCHOVÝ TÝM WOLFS DOMAŽLICE v Trnavě: (nahoře zleva) Jiří Malý, Pavel Zelenka, Josef Štefek, Jana Staviarská, Miloš Popelka, (dole zleva) Petr Kolář, Michal Malý, Barbora Hubená, Iveta Wimmerová, Lucie Matějovičová a Amálie Horčičková.

Wolfs vyválčili v Trnavě osmé místo

Hvězdné házení ovládly největší hvězdy

Domažlice - Městský stadion Střelnice byl dějištěm atletického mítinku Hvězdné házení na Chodsku. Roli hlavní hvězdy jedenáctého ročníku naplno splnil koulař Tomáš Staněk, který překonal rekord mítinku.

Domažlice - Přijel se podívat i vítěz prvního ročníku z roku 1959 Emanuel Böhm.

Viktoria udolala Opavu gólem z penalty

Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili doma nováčka z Opavy 1:0 a vrátili se do čela tabulky, Jediný gól zápasu vstřelil v 87. minutě Patrik Hrošovský z pokutového kopu.