Zázemí klubu zůstává bez větších změn. Ve funkci hrajícího trenéra bude i nadále pracovat Jan Pleticha. Také Radek Vodrážka zůstává na postu sportovního manažera. K tomu mu přibude i funkce asistenta trenéra, protože dosavadní pomocník Radek Votípka přijal angažmá na postu hlavního trenéra Města Touškov. Na postu druhého asistenta bude pracovat Pavel Hrubý, který se zotavuje po náročné operaci kolene a do hry se pravděpodobně ještě chvíli nezapojí.

Kádr Čechie doznal po delší době značných změn. Odchází z něho Milan Prchlík a Petr Štych – oba chtějí zkusit vyšší soutěž a Vladislav Fiala, který bude hájit barvy domovského Spáleného Poříčí. Ukončení aktivní kariéry ohlásil matador Jiří Krystl.

O posilách zatím jednal oddíl s FC Rokycany, odkud by měl přijít Jakub Spěváček, s Holoubkovem o Janu Sedlákovi, který ukončil hostování v Berouně a se Strašicemi o Radku Štychovi a Josefu Kotnauerovi.

„Los nám na první tři kola určil těžké soupeře. Začínáme doma s Horažďovicemi, následuje Horšovský Týn a doma Sušice. Bude to asi křest ohněm." řekl nám trenér Pleticha. „Na druhou stranu, na začátku jsou všichni při chuti, nažhavení na fotbal, a tak věřím, že se nám podaří urvat body i od tabulkově silnějších soupeřů," dodal.

Letní příprava se skládala především z několika přípravných zápasů. První se Sokolem Radnice skončil remízou, následovalo vítězství nad německým Berthausenem 4:1 a vítězství se zálohou Rokycan 5:4. Další součástí přípravy byl domácí Memoriál Ladislava Vilímka a zápasy proti Hrádku a Spálenému Poříčí.

„Prakticky kopírujeme loňskou letní přípravu, která se nám osvědčila. Kvůli citelným změnám v kádru ale musíme najít ideální základní sestavu a dojde i na změnu herního stylu. A co bych si přál do nové sezony? Aby se klukům vyhýbala zranění, a aby jejich hra bavila naše fanoušky. Věřím, že nováčkové zapadnou do kolektivu a budou platnými posilami." řekl Pleticha na závěr.

Soupiska Čechie Příkosice: Brankáři: Pavel Vaník (81), Stanislav Protivínský (86), Pavel Skala (93). Obránci: Petr Papáček (82), Miloslav Vlček (81), Vlastimil Nový (82), Václav Lisý (87), Tomáš Lukeš (86), Pavel Šefl (85), Jan Pleticha (74). Záložníci: Martin Pešek (82), Pavel Komanec (79), Tomáš Pražák (86), Josef Kotnauer (90), Pavel Hrubý (85).
Útočníci: Luděk Jandoš (73), Lukáš Krajdl (84), Daniel Kohout (83).
Trenér: Jan Pleticha. Sportovní manažer: Radek Vodrážka. Vedoucí mužstva a sekretář: Václav Moulis. Předseda klubu: Václav Komanec. Autorka: Jana Moulisová