Ten po třech po sobě jdoucích porážkách herců letos svůj tým notně posílil. Defenzivu vyztužil bývalý fotbalista, trenér pražských Bohemians a nyní člen představenstva Spartaku Trnava Pavel Hoftych, zálohu dirigival herec a ´bohemák´ tělem i duší Ivan Trojan, který každoročně v létě v Krchlebech dokazuje, že fotbal umí náramně.

Před utkáním, jemuž přihlíželo na čtyři stovky diváků, zazpívala zpěvačka Bára Basiková hymnu, slavnostního výkopu se ujal herec Alois Švehlík. První půli zápasu hraného na klasických devadesát minut vyhráli domácí, za které skórovali Pluhař, Drahoš Duchoň a Tomášek. Jenže hosté měli v sestavě Jakuba Štáfka, alias Matěje Jordána ze seriálu Ulice, který nezapřel, že do čtrnácti let hrál za pražskou Slavii, a gardistům nasázel čtyři góly. Pátý gól, který jistil výhru herců 5:3, vstřelil Ladislav Hampl, známý jako Matyáš Frynta, řezník ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, nebo jako Jarmil Hubáček, věčně rozvláčný útočník Slavoje Houslice z Okresního přeboru.

Herci tak výhrou srovnali bilanci vzájemných zápasů na 4:4. Poté se všichni aktéři zápasu přesunuli do Myslivny, kde po minikoncertu Báry Basikové následovala volná zábava, při níž už domácí v konzumaci jasně dominovali.