Přestože úvodní poločas zápasu řízeného sudím Jaroslavem Rubášem nabídl ještě vcelku vyrovnanou hru, kdy si domácí ´kanárci´ v sestavě s Rothem, Prihodou, Liškou, Koriťákem, Doležaly či Skálou vypracovali i několik brankových šancí, do vedení šli Pražané. Ti pak ve druhé půli převzali otěže zápasu a třemi dalšími góly stanovili výsledek na konečných 4:0. Tým osobností si tak připsal další jasnou výhru do statistik pravidelných střetnutí.

Po skončení zápasu se přímo na hřišti konala autogramiáda, například kvůli podpisu české hvězdy Montreal Canadiens sběratelé autogramů neváhali vytáhnout hokejky.

Večer byla na programu narozeninová diskotéka, kvůli chladu se ale přesunula do sálu místního hostince, což málokomu z aktérů narozeninové pařby vadilo, někteří podle zlých jazyků změnu prostředí dokonce prý ani nepostřehli…

I když je momentálně ve fotbalovém světě klid a mír, v Krchlebech bez kopané dlouho nebudou. Už v sobotu 13. července od 15.00 hodin se na hřišti uskuteční duel ´kecálků´ z tribuny s ženami. Podle představ vyzyvatelů by mělo jít o exhibiční utkání, v němž ukáží krchlebským ´kanárkům´ vloni sestoupivším z I. B třídy, jak má vypadat kvalitní hra.