„Mám spočítáno, že náš brankář Jiří Bláha už nedostal 266 minut gól. Naposledy ve čtvrté minutě utkání v Přední Kopanině. Obrana hraje v posledních zápasech famózně a nejen ona. Jan Vonášek, Adam Král, Jaromír Šimr a Jarda Sadílek mají výbornou formu. Kdybychom proměňovali polovinu šancí, co si vytvoříme, tak dáváme spoustu gólů," vidí současný stav mužstva chrástecký prezident Luděk Vokoun.

Po zdravotní stránce je prý Chrást v naprostém pořádku. „Připraveni jsou i František Korelus a Petr Smíšek, kádr je kompletní a uvidíme, jak to trenér postaví. Na výběr má hráčů dost," informuje šéf.
Proti Milevsku nastupuje Chrást v roli favorita, má o třináct bodů na kontě víc než jeho sobotní soupeř. Ten ale hraje o záchranu.

„Věřím, že Jihočechy přehrajeme fotbalově, naše mužstvo je ve formě, daří se mu, jen potřebujeme být v útočné fázi víc produktivní. Snad se nám bude dařit střílet góly," přeje si Luděk Vokoun.

Perfektní je i chrástecký terén. „Poslední deště daly trávníku dost vláhy, teď je krásně sestřižen a a bude se na něm hrát výborně. Přeji si, aby přišli diváci, myslím si, že nebudou fotbalem zklamáni. Naše mužstvo si po posledních výkonech pěknou návštěvu zaslouží," myslí si prezident.

V domácím prostředí se představí i Rokycany. Po prohře 0:2 na půdě táborské rezervy hostí o záchranu bojující Malše Roudné. Chrást hraje na půdě Hořovicka a Tachov v Českém Krumlově.

Program 26. kola divize: Chrást (3.) – Milevsko (13.) SO 17.00 – rozhodčí Vaňkát, Rokycany (4.) – Malše Roudné (15.) SO 17.00 – rozhodčí z Německa, Hořovicko (6.) – Doubravka (12.) SO 17.00 – Henych, Český Krumlov (8.) – Tachov (11.) SO 17.00 – Klupák, Přední Kopanina (16.) – Čížová (5.) SO 17.00, Nové Strašecí (14.) – Táborsko B (7.) SO 17.00, Admira (1.) – Benešov (9.) NE 10.15, Štěchovice (2.) – Aritma (10.) NE 17.00.