FK Staňkov – Jiskra Domažlice B 1:1 (0:0)
Trenér Staňkova Kucharič poslal v první půli s Jankou překvapivě do útoku Trhlíka místo Dolejše a oba od úvodních minut řádně větrali domažlickou defenzívu bez dovolenkářů Ferry, Neumanna a do A – mužstva povolaných Vísnera s Waldmannem. V 6. minutě vyhrál Janka souboj s bekem Domažlic Rojtem, poradil si i s Kubrem a centrem hledal na protější straně Brože, jenže ten před odkrytou bránou míč minul. Hosté zahrozili v 17. minutě, když mladý Soukup vypíchl jednomu z obránců balon, ale za Jánského zaskakující Regál tým podržel a Leškova dorážka mířila mimo.

Na několik pološancí hostů domácí odpověděli akcí ve 24. minutě. Šimandl přesným nákopem za obranu poslal do úniku Trhlíka a vracející se Pavlíček jej zastavil na hranici pokutového území rukama nohama. Z trestného kopu ale domácí nic nevytěžili. Ve 41. minutě Janka nacentroval do vápna opět na volného Trhlíka, ten maje na paměti, že se fotbal hraje pro diváky, pošpanělsku obešel gólmana Jiskry, ale finální střelu do odkryté brány mu na poslední chvíli Kubr zblokoval skluzem. Závěr poločasu patřil domácím, jenže Brož se nechal lapit do ofsajdové pasti a napodruhé jej po průniku Zahoře po křídle a centru Lorenc vychytal.

Ve druhé půli se do hry dostali i zbylí hráči z nabité lavičky domácích, ex – milevský Všechovský, Červeňák z Kvíčovic a dorostenci Hlaváč s Tomášem Výrutem, později i Michal Výrut. Po dvou odehraných minutách se do šance dostal Bláha, merklínský talent ve službách modrobílých, ale vyloženou šanci neproměnil. Vzápětí ´hořelo´ před Lorencem, který musel nejprve reflexivně zasáhnout proti bombě vyslané domácími zleva do tyče a vzápětí vytěsnit na roh neméně prudkou dorážku zprava.

V 64. minutě poslal domácí do vedení Janka, který lobem přes gólmana zakončil kombinaci T. Výruta s Brožem – 1:0. Po pěti minutách moho být vyrovnáno. Bláha pronikl mezi dvěma obránci Staňkova, vylákal Regála z branky a přihrál na nabíhající spoluhráče Hartla s Janečkem, jenže vracející se Dolejš stačil hlavou míč odvrátit do zámezí. Na druhé straně Jankovi při průniku zakončeném střelou podél Lorence chyběly ke gólu snad jen milimetry. V 80. minutě si udělal Trhlík výlet přes dva obránce Jiskry, dlouhý spurt zakončil přihrávkou na T. Výruta, který ale nezakončil přesně.

Ještě předtím Staňkov vystřídal Hermana a ve středu pole se začalo Benfice ´lépe´ dýchat. To, co o pár minut dříve předvedl Trhlík, ukázal v 82. minutě Krakeš. Zbavil se Kaufnera a po průniku po levé straně nahrál na střed Janečkovi, který mu přes Dolejše orazil zpět, jenže Regál si s jedovkou domažlického ´pitbula´ poradil. Poté se připomněl nejlepší střelec loňského ročníku I. A třídy Hartl, který dlouhým pasem vybídl Krakeše, jenže ten dostal míč na paty. Minutu před koncem utkání po akci Bláhy s Janečkem dostala Jiskra příležitost v podobě rohového kopu. Krakešův přízemní centr prolétl brankovištěm a na zadní tyči číhající Rojt jej dorazil do sítě – 1:1.

Staňkovští přes svoji převahu v průběhu zápasu nakonec mohli i prohrát, když se v posledních vteřinách dostal do brejku Bláha, ze vzduchu servíroval míč Soukupovi na malé vápno, Regál míč nechytil a také vracející se Štverka mladíka minul v kotrmelci. Vše ale zachránil Dolejš, který vykopl míč z brankové čáry.

Trenér FK Staňkov Milan Kucharič: „Jsme teprve podruhé na hřišti, zatím jsme jen trénovali, takže pro nás byl dnešní zápas s kvalitním soupeřem perfektní přípravou. Utkání bylo zajímavé, nabídlo hodně šancí. Škoda, že jsme ještě nějaké neproměnili. Kádr, se kterým jsme dnes nastoupili, by měl v této podobě zůstat. Hráče jen ještě budeme zkoušet na různých postech. Že trenéra soupeře zaujali Ondřej Janka s Milanem Hermannem? Ondra podává stoprocentní výkon pořád, fotbalu dává vše. Milan vždy dělal hru, proto se k nám také vrátil. Navíc vedle něj rostou i další hráči."

Trenér Jiskry Domažlice B Ivan Rybár: „Přijeli jsme v kombinované sestavě, protože Ferra s Neumannem jsou nyní na dovolené, Vísner s Waldmannem jsou zase v Postřekově, kde ve stejný čas hrálo naše A – mužstvo. Proto dnes nastoupili i hráči, kteří by měli usilovat o svoje místo v sestavě, ale takhle se prostě o triko nepere. Soupeř nás v první i ve druhé půli přehrál, vyhrál také na šance. Zvláště Hermann s Jankou podali výborný výkon. Zápas hodně napověděl, v hlavě se mi už rýsuje konkrétní sestava pro mistrovskou sezonu v krajském přeboru." 

FK Staňkov: Regál – Bozděch, Dolejš, P. Gust, Štverka – Zahoř, Hermann, Šimandl, Brož – Janka, Trhlík. Střídali: Všechovský, Hlaváč, Výrut T., Výrut M., Červeňák, Kaufner. Trenér: Milan Kucharič.

Jiskra Domažlice B: Lorenc – Rojt, Kubr, Hošek, Pavlíček – Lešek, Brichcín, Hartl, Krakeš – Soukup, Bláha. Střídal: Janeček. Trenér: Ivan Rybár. HR: Kastl – Hejda, Hálek. Diváků: 101.