S. Postřekov – FC Dynamo HT B 0:0 (0:0) na PK 4:5
Po krátkém úvodním oťukávání pronikl domácí exligista Vágner po pravé straně, místo centru vystřelil, ale ze 14 metrů trefil jen bližší tyč Toušovy branky. Na druhé straně musel Nosek vyrážet pohotovou střelu Blackého z hranice šestnáctky a následný gól dorážejícího Havlíčka nebyl pro ofsajd uznán. V 9. minutě napřáhl zprava z 22 metrů postřekovský Ulman a podruhé rozezvučel brankovou konstrukci hostů, když trefil břevno.

Domácí byli v první čtvrthodině lepší, byli častěji před soupeřovou brankou, ale k úspěchu jim chyběla finální přihrávka a přesné zakončení. Další nebezpečím zavánějící akce se zrodila v 34. minutě na kopačkách hostů, kteří pomalu začali přebírat aktivitu, ale na střílený Šinálův centr zprava, po Tomáškově „promáchnutí," nikdo ze spoluhráčů na hranici malého vápna nedosáhl. O minutu později rozehrál zprava rohový kop hostující Šinál, ale přetažený míč usměrnil u vzdálenější tyče R. Šindelář hlavou vedle Noskovy branky.

Hosté byli při chuti a Nosek musel ve 37. minutě ukopnout míč těsně před nabíhajícím Cihlářem, aby odvrátil nebezpečí. Vzápětí se dostal ke střele z 22 metrů týnský T. Šindelář, ale o kousek minul pravou Noskovu šibenici. Pět minut před obrátkou odcentroval zprava hostující R. Šindelář, ale nabíhající Havlíček v plné rychlosti nestačil hlavou míč z hranice malého vápna nasměrovat do branky. Domácí v této fázi kontrovali pouze akcí Roberta Vágnera, jehož střela zprava však o kousek minula vzdálenější Toušovu tyč. Když pak Cihlářovu střelu zprava stačil Nosek vyrazit a domácí zadáci odklidili míč do bezpečí, bylo to v první půli vše.

V úvodu druhého poločasu byli nepatrně aktivnější domácí, ale centry Poláka či Závodného stačila hostující defenzíva zlikvidovat. V 51. minutě vyslal bombu z 18 metrů zleva domácí Tomášek, ale Touš míč vyrazil a hostující zadáci jej odklidili. Poté sice Polák dostal míč do horšovskotýnské branky, ale pro avizovaný ofsajd se gólové oslavy nekonaly. Domácí byli stále živější a postupně si vytvářeli tlak. V 62. minutě se po Steinbergerově rohovém kopu zprava dostal míč ke vzdálenější tyči, ale Polák volejem minul soupeřovu branku. Poté pronikl po levé straně Steinberger, ale jeho střelu z úhlu hostující gólman Touš zneškodnil.

Nadějné akce domácích shořely několikrát na špatné finální přihrávce a dobře pracující obraně hostů. Ti zahrozili dvacet minut před koncem, když Cihlář našel zprava nabíhajícího Havlíčka, který však místo střely z 12 metrů volil kličku brankáři Noskovi a vracející se zadáci mu jeho záměr překazili. V 81. minutě zkusil Polák dalekonosnou střelu, ale minul branku Dynama. Hosté se zmohli pouze na střelu T. Šindeláře, se kterou si poradil Nosek. V 89. minutě se do největší šance dostal domácí Steinberger, když postupoval sám proti Toušovi, vystřelil z 15 metrů, ale hostující brankář v pádu míč zachytil.

Následovaly pokutové kopy. První se k exekuci postavil domácí Mach, ale Touš jeho střelu k tyči vyrazil. Poté za hosty proměnil Mathauser – 0:1. Druhou sérii začal Steinberger úspěšně, ale hostujícímu Šinálovi pokus zneškodnil Nosek – 1:1. Když poté proměnili domácí Beroušek, Vágner a Nosek a za hosty Touš, T. Šindelář a Komárek, bylo to 4:4. Za domácí nastoupil k páté sériii Kreuz, který však branku minul a když Cihlář Noska překonal, mohli hosté slavit dva důležité body.

Sokol Postřekov: Nosek – Ledvina, Tomášek, Kočiš, Královec – Závodný, Beroušek, Mach, Polák (83. Kreuz) – Ulman (61. Steinberger), Vágner.
FC Dynamo Horš. Týn B: Touš – R: Šindelář, Komárek, Plachý, Ouřada (83. Mathauser) – Cihlář, T. Šindleář, Šinál, Blacký – Hlavlíček, Jurko (69. Hradecký). HR: Havránek. ŽK: 2:3. Diváků: 150. ⋌(vok, tau)