Prezident Jiskry Domažlice Jaroslav Ticháček: „Pohárová utkání mají svá specifika, překvapení se stávají. My toto vítězství věnujeme našim fanouškům a městu, za jejich podporu. Budějovice říkají, že jsou bez Řepky silnější, jinak přijely s kompletním týmem, takže o to cennější výhra je. Je to historický úspěch domažlické kopané. Myslím, že i když se tu Tomáš neobjevil, nikdo nelitoval, byla to výjimečná událost, pěkný zápas okořeněný penaltovým rosztřelem, kde to bývá loterie. V první půli jsme chvílemi měli ze soupeře přílišný respekt, ale šli jsme krásným gólem do vedení. Ve druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu. Každý úspěch se má oslavit, takže si to užijeme, ale v sobotu nás čeká zápas s SK Hlavice, ten je pro nás důležitý."

Trenér SK Dynamo Č. Budějovice Jiří Lerch: „Jeli jsme sem za pro nás složité situace, chtěli jsme se výhrou tady od toho odpoutat. S výkonem můžeme být spokojeni, ale štěstíčko se od nás odklonilo. Gratuluji Domažlicím k heroickému a obětavému výkonu a zaslouženému postupu. V první půli jsme měli šance, ale inkasovali jsme krásnou střelou z pětadvaceti metrů do šibenice, to s mužstvem, které není v psychické pohodě zacloumalo. Ale ve druhé půli jsme se zvedli, kluci bojovali, výsledek se už nám všal zvrátit nepodařilo. Tomáš Řepka tu nebyl, měl po utkání s Brnem problémy s kolenem, netrénoval a proto ani nepřijel."

Rudolf Otepka, SK Dynamo Č. Budějovice: „Ať je to jak chce, pohár je atraktivní, proto jsme se na něj připravovali a bylo naším cílem postoupit. To se bohužel nepovedlo. Pohárové zápasy ale takové bývají, soupeř se chce před pěknou diváckou návštěvou vytáhnout na ligový mančaft, a když k tomu nepřistoupíte od začátku zodpovědně, můžete prohrát. Penalty jsou loterie, ale to nás vůbec neomlouvá. Nechci se nad soupeře nějak povyšovat, ale jako prvoligový tým jsme tady prostě měli vyhrát. Doufám, že tohle byla poslední kapka, teď už se musíme odrazit, protože nyní jsme na úplném dně. Ten týden do ligy musíme potrénovat, pořádně se připravit a konečně zabrat. "

Milan Braun, Jiskra Domažlice: „Sice jsme o víkendu utrpěli vysokou porážku v Zápech, ale ukázalo se, že soupeř je na tom ještě hůř. Věřili jsme si i díky Mundově nápadu v pondělí, takže máme něco navíc na posezonní oslavu. V první půli jsme Budějovice asi překvapili, byli jsme důrazní, nebezpeční, včas u hráčů, měli jsme možná i více ze hry, více vyložených situací. Ve druhé půli už jsme hráli na výsledek. Zápas s prvoligovým mužstvem byl hodně náročný, od 80. minuty už jsme moc nestíhali, do brejků jsme už pak chodili jen sporadicky, ale ukázalo se, že někteří z nás by klidně na první ligu mohli mít. Slavit se bude, většina kluků si na zítřek v práci vzala dovolenou, ale já ne, jdu domů, mám toho dost. Když jdu na penaltu, nebývám nervózní, ale tentokrát jsem byl. Jindy čekám, až co udělá gólman, dneska jsem na nic nečekal, věděl jsem, že mu to dám doprava. Penalty jsme trénovali včera, šli nám fantasticky, ale zrovna já ji ještě se dvěma klukama nedal. Oni už mě ale naši brankáři znají, vědí, jak je kopu. A Houdy je navíc chytat umí." ⋌(tau)