Stanislav Purkart, trenér Jiskry Domažlice: „Pro nás to bylo výjimečné utkání, na krásném stadionu za umělého osvětlení. Přijeli jsme si to užít. V prvním poločase domácí tlačili, hráli poctivě, vytvářeli si šance a zaslouženě šli do vedení. My jsme působili trochu ustrašeným dojmem. Od 60. minuty ale domácí pod dojmem výsledku polevili, my jsme začali být smělejší, měli jsme v závěru tři nebo čtyři šance a nakonec se nám jednu podařilo proměnit. Spokojen být nemohu, protože jsme prohráli, ale kluci tady odvedli dobrý výkon a udělali dobrou reklamu domažlickému fotbalu. Domácí zápas před našimi diváky byl přece jen vyrovnanější, dnes byla první půle z naší strany ustrašená, soupeř měl hodně navrch. Ve druhé půli jsme si chtěli zahrát, udělat si jméno a to se povedlo. Od začátku soutěže jsme měli problémy se zraněnými, kádr byl užší, ale devětadvacet bodů v ČFL a osmifinále v poháru, to je krásný podzim."

Petr Došlý, útočník Jiskry Domažlice: „Dát v takovém zápase gól prvoligovému týmu a k tomu na tak krásném stadionu je úžasný pocit. Přál bych to každému fotbalistovi. Cesta až do osmifinále byla dlouhá, ale myslím, že to nebylo nereálné, od začátku sezony předvádíme kvalitní fotbal. Bylo v tom i trochu štěstí, vyřadili jsme prvoligové Budějovice na penalty, přehráli jsme druholigové Pardubice. Dnes to byla třešínka na dortu."

Dan Houdek, brankář Jiskry Domažlice: „Jsem šťastný, že jsem dnes dostal šanci, protože jsem tady neměl chytat. Děkuji panu Ticháčkovi, který se za mě postavil. Byl to nejlepší zápas mého života a jsem rád, že mohu v Jiskře hrát."

Zdeněk Ščasný, trenér FK Teplice: „Upozorňovali jsme hráče, že si Domažlice přijedou zahrát fotbal, že budou aktivní a že se jim musíme vyrovnat v nasazení. Zápas jsme mohli ukončit v poločase, to bychom byli spokojenější, protože první půli jsme zvládli slušně. Vytvářeli jsme si šance, jen Jindráček zahodil dvě tři jasné gólové šance, mohlo to být čtyři nebo pět nula v poločase. Nicméně za to, co si hráči dovolili ve druhé půli, se musíme divákům omluvit. Odchodem Jarolíma a Jursy, kteří hráli celý zápas v neděli a měli toho dost, ztratila naše hra tvář. Co se dělo pak, nemělo ani druholigové parametry. Hráli jsme chaoticky, nebránili jsme, neútočili jsme, neudrželi jsme ani jeden míč. Nejenže soupeř mohl vyrovnat, my jsme si koledovali o víc branek. Nebyli jsme vůbec nebezpeční, brejky, které jsme měli, jsme neřešili dobře. První a druhá půle byly jako den a noc. Ale střídání není omluvou, do hry se dostali hráči, kteří se mají prát o svoji šanci a mohli se ukázat. Někteří se chtěli vydat, ale někteří nesplnili, co jsem od nich čekal. Hráči ze základu mohou hrát pod dojmem, že postup je hotový, mohou být myšlenkami někde jinde, ale to přece nemohou ti, kteří čekají na šanci a kteří přišli na hřiště. U některých mi vadil přístup, u některých to byl po taktické stránce paskvil. Viděli jste sami, že hosté začali ve druhé půli hrát agresivněji, vytáhli obranu, začali nás napadat a my jsme nechtěli jít do soubojů. V Domažlicích jsme podali koncetrovaný výkon celý zápas, i když ani tam jsme nehráli úplně optimálně. Jiskra tam hrozila ze standardních situací, střelami z dálky, kdežto dnes jsme ji pustili do gólových šancí, to se nesmí stávat a s hráči si to vyřídím. Se třemi až čtyřmi se rozloučíme. Jestli jsou mezi nimi ti, kteří dnes hráli? Ne, myslím že ne, ale abych pravdu řekl, kdybych to měl brát podle dnešního druhého poločasu, tak by ten počet byl podstatně větší. Naopak bych si vybral některé hráče z Domažlic."

Štěpán Vachoušek, kapitán FK Teplice: „První gól jsem dal z dorážky po odrazu od tyče, při druhém jsem prošel mezi obránci. Za stavu dva nula se ale na našem výkonu podepsal pocit uspokojení, zvláště, když jsme i první zápas vyhráli dva nula. To by se nám ale stávat nemělo. Od 70. minuty byly Domažlice lepší, měly chuť. Nemají špatné fotbalisty, pár kluků je opravdu dobrých a ve druhé půli zahráli dobře. Koledovali jsme si a taky jsme gól dostali. Pohárové zápasy jsou zrádné, ještě že se osmifinále hraje na dva zápasy, kdyby to bylo na jeden, tak jsme se strachovali až do konce." ⋌(tau)