1. FC H. Týn – Slavoj Stod 0:2 (0:0)
Jako první ohrozili soupeřovu branku hosté, Kyklhornova hlavička po kombinaci Lukáška s Fořtem ale skončila v Toušově náručí. V 10. minutě hosté zbrzdili útok ´efcé´ faulem za polovinou, nařízený kop rozehrál do vápna Paluch, ale obrana Slavoje před naskakujícím Barnášem stačila odvrátit na roh. Po jeho rozehrání se do zakončení dostal jeden z nejlepších hráčů domácích Šindelář, ale hlavičkoval nad branku. Vzápětí mohli Týnští litovat, že Šperl nepochopil Paluchův záměr, protože jeho pas skýtal možnost zakončení.

Ve 36. minutě exdomažlický Paluch získal po souboji s Dolejším u postranní čáry míč, zbavil se i Křehlíka a přihrál do pokutového území Barnášovi. Ten se obtočil okolo Snášela a zakončil, se slabou střelou však neměl Janča problém. Hosté působili v obraně nejistě, po další chybě se dostal k míči Barnáš, postupoval na Janču, jenže brankář Slavoje jej vytěsnil mimo dobrou pozici a vracející se Dolejší jej obral o balon. Souboj třináctek ve vápně pokračoval, Barnáš si ale pomohl faulem a obdržel žlutou kartu. V závěru poločasu Bauer z nařízeného kopu po faulu na Palucha trefíl zeď a dorážka skončila o metr vedle.

Favorizovaní hosté se o přestávce ani nezdržovali odchodem do kabin a výkon nehodný účastníka nejvyšší krajské soutěže si vyříkali přímo u lavičky. Druhá půle začala dvěma akcemi domácích, z nichž ale Janča nahnáno neměl. Poté se Stodští probrali a začali získávat navrch. Po jedenácti minutách chyboval při odkopu od branky Touš, míč se sice dostal jen k Šindelářovi, překvapený obránce jej ale tečoval rukou a hosté dostali výhodu standardní situace před šestnáctkou. Po rozehrání Andrle musel zastoupit Touše a vykopával balon mířící do brány. Hosté přidali na agresivitě a domácí pod tlakem znejistěli.

S velkou šancí Slavoje po prohraném souboji Andrleho s Kyklhornem si Touš zákrokem na brankové čáře ještě poradil, ale v 70. minutě kapituloval. To byl na půlce faulován Bauer, po ošetřování na hřišti byl poslán za čáru a hostující Lukášek díry v záloze využil. Pronikl mezi trojicí domácích, orazil si s Fořtem a ač stíhán Ouřadou, prostřelil ze 12 metrů Touše ve výskoku – 0:1.

Týnští se pokusili odpovědět, ale Bauerův pozdrav skončil mimo, Barnáše vychytal Janča a Kotlanova dorážka rovněž nic nepřinesla. Soupeřovými útoky po krajích a snahou vypomoci vlastní ofenzivě znavení beci ´efcéčka´ přestali stíhat, ´hořelo´ zejména na levé straně z pohledu domácích a zkušený kouč Stoda Hirschl to vycítil. Poslal právě na tu stranu za Fořta a střelce gólu Lukáška čerstvé Lihma a Höflera. Tudy tažený útok v samém závěru domácí zastavili faulem, centr z nařízeného kopu našel před Toušem volnou dvojici a pro Karlíčka bylo snadné skórovat –  0:2.  Tím bylo o postupujícím rozhodnuto.

1. FC Horšovský Týn: Touš – Šindelář, Ouřada, Brichcín, Wolf –  Blacký, Paluch, Bauer, Andrle – Barnáš, Šperl (Kotlan). Trenér: Josef Kožíšek.

Slavoj Stod: Janča – Dolejší (Kaas), Křehlík, Snášel, Košťál – Karlíček, Šalliga, Lukášek (Höfler), Harmády – Kyklhorn, Fořt (Lihm). Trenér: Štěpán Hirschl.