Pražané přes léto udrželi skoro kompletní kádr, odešli „pouze“ Martin Macháček a pak kanonýr Elvis Mashike, se kterým do Dynama České Budějovice odešlo patnáct třetiligových gólů. Kádr bývalého čs. reprezentanta, trenéra Martina Frýdka, posílili záložník Jakub Eichler z AC Sparta Praha, Staněk z dorostu a brankář Ladislav Pochylý z FK Viktoria Žižkov.

Se vstupem do soutěže jsou v „Lokádě“ spokojeni až na dvě porážky s výbornou Chrudimí a v Zápech, kde Vltavín hrál špatně. V posledním utkání s Čížovou ve Strakonicích  remizovali 0:0 a na penalty vyhráli 2:4. „V Domažlicích nás čeká těžké utkání. Přišlo tam několik hráčů z Tachova. Na druhou stranu Domažlice chtějí hrát fotbal a my také, takže to bude určitě zajímavé utkání,“ uvedl k zápasu v Domažlicích trenér Frýdek.

Jiskra i přes sérii tří těžkých zápasů (Dukla, Ústí nad Orlicí, Písek) disponuje až na Milana Brauna s kompletním kádrem, což se projevilo ve středečním vloženém utkání v Písku, kde svého soupeře po fyzické stránce v závěru zápasu přehrávala.
„Vltavín potvrzuje několik let stabilní formu. Má velmi kvalitní mužstvo, jsou třetí. Čeká nás těžký zápas, ale hrajeme doma a chceme zvítězit. Bude to vyrovnané utkání, rozhodne aktuální forma,“ zamýšlí se trenér Jiskry Pavel Vaigl.

Utkání bude řídit Zdeněk Vaňkát (Chomutov) s pomezními Liborem Šimečkem (Česká Kamenice) a Tomášem Baumem (Děčín). Delegátem je Pavel Rauch (Nýrsko). (poj)