V prvním poločase byli domácí Pražanům více než vyrovnaným soupeřem. Chodové měli několik nadějných příležitostí, jenže jedinou branku si připsali hosté, když se ve 14. minutě hlavou po standardní situaci prosadil obránce Ostojič. To hrálo hostům do karet, jenže pojistku už přidat nedokázali.

To, co se Západočechům nepovedlo v prvním dějství, zvládli za deset minut druhé půle hned dvakrát a díky trefám Hrubého a Mužíka se dostali do vedení 2:1.

Favorizovaný soupeř sice ještě stihl brankou Holendy vyrovnat, ale v 67. minutě rozhodl o vítězství a postupu Jiskry svým druhým gólem kapitán Petr Mužík. To vše před více než tisícovkou nadšených diváků, kteří svoje hrdiny po strhujícím zápase odměnili bouřlivými ovacemi.

„Myslím si, že hlavně za výkon ve druhém poločase jsme si vítězství zasloužili. Je to pro nás velký úspěch,“ řekl kouč Jiskry Pavel Vaigl.

Domažlice – Dukla 3:2

Poločas: 0:1. Branky: 55. a 67. Mužík, 51. Hrubý – 14. Ostojič, 64. Holenda. Rozhodčí: Rejžek. ŽK: 38. Kropáček, 63. Hrubý, 89. Švihořík – 69. Kušnír, 83. Mustedanagič. Diváci: 1021.
Jiskra Domažlice: Švihořík – Blažek, Hájovský (80. Teršl), Bauer, Hrubý, Chocholoušek, Mlynařík, Pfeifer, Mužík, Došlý (46. Hejda), Kropáček (46. Bezdička). Trenér: Pavel Vaigl.
Dukla Praha: Hruška – Brejcha (62. Duranovič), Ostojič, Tetour, Miloševič, Schranz (73. Koval), Holík (78. Mustedanagič), Bezpalec, Kušnír, Holenda, Podaný. Trenér: Jaroslav Hynek.