Zápas pravdy zvládli lépe fotbalisté Holýšova

Holýšov – Počasí se podle všeho rozhodlo potrestat fotbalisty Holýšova a Lub za jejich nevalné podzimní výsledky, a tak nedělní souboj nejhorších týmů krajského přeboru provázela nefalšovaná „šumavská“ slota. Ani jeden ze soupeřů si ale nemohl dovolit v dešti a chladu na těžkém terénu nic vypustit, neboť pro oba šlo o zápas pravdy. Horší z duelu měl totiž minimálně na týden jistotu poslední příčky tabulky…

15.11.2017

SOUBOJ TÝMŮ ZE DNA TABULKY. Fotbalisté Holýšova se v neděli utkali s Luby. A počtvrté bodovali. Na snímku hostující Sýkora (vpravo) vyváží míč. Stíhá ho holýšovský Stanislav Staněk. Foto: Deník/ Václav Tauer

Lépe do zápasu vstoupili domácí. Z první větší šance vytěžili pokutový kop, když hlavní sudí Martin Havránek posoudil zákrok hostujícího brankáře Hromady na Baxu jako penaltový, a vrchní exekutor Černohorský poslal Holýšov do vedení – 1:0. Vzápětí měl po rohovém kopu další příležitost obránce Trhlík, ale hlavičkoval pouze do míst, kde byl připraven lubský brankář. Když pak domácí ze dvou dalších rohových kopů nevytěžili nic, byla řada na hostech.

Ti prokřehlého Horáčka prověřili několika nepříjemnými střelami, především ta Kvítkova ze 22. minuty měla slušnou razanci. Od 30. minuty začaly mít Luby navrch. Domácím totiž po vystřídání zkušeného Panušky pro zranění začala váznout kombinace, a když už se míč na některého z útočníků konečně dostal, chytila ho obrana soupeře s dobře pozičně hrajícím Sýkorou do ofsajdové pasti. Častěji se tak hrálo na domácí polovině, ale kýženého vyrovnání hosté nedosáhli.

Druhý poločas začal, kde první skončil. Lubští se zarputile snažili o vyrovnání, ale svěřenci trenéra Štěpána Hirschla zuby nehty hájili těsný náskok. Po hodině hry mohl jejich vedení navýšit Staněk, když pláchl přes půl hřiště, jenže únik neřešil dobře a místo přihrávky na Krause před zívající prázdnou bránu zkusil udělat kličku brankáři a ten mu míč sebral. Vzápětí se na opačné straně probíjel k bráně Hora, ale Horáček jej pádem vytlačil mimo úhel, takže lubský čahoun trefil z těžké pozice pouze tyč a vracející se Kaas míč tlačený všemi domácími fanoušky ven z brány odkopl.

Se štěstím přežitá tutovka domácí probrala, takže od 70. minuty byli lepší oni. Jejich úsilí vygradovalo po šesti minutách hry. Hromadovi proklouzl Roztočilův střílený centr a nehlídaný Jeniš pohotově zvýšil do prázdné branky na 2:0. Ani za tohoto stavu hosté nic nezabalili, a protože ani domácí bázlivě nezalezli bránit výsledek, hrálo se nahoru dolů. A oběma mužstvům se to vyplatilo. Nejprve deset minut před koncem dostal lubský Raišl balon mezi obránce a zleva se trefil přesně k protější tyči – 2:1.

Jenže prakticky hned po rozehrání se míče zmocnili domácí, balon putoval k Černohorskému, který si ho před šestnáctckou svým typickým způsobem navedl na střed a přízemní pumelicí odmítl drama – 3:1.

Na tomto výsledku už nic nezměnil dorážka domácího Zavadila po úniku Roztočila v samém závěru, který zmařil Hromada, ani poslední šance zápasu v podání hostujících Lávičky a Koželuha.

TJ Holýšov A – TJ Start Luby 3:1

Poločas: 1:0. Branky: 4. z PK a 81. Černohorský, 76. Jeniš – 80. Raišl. Rozhodčí: Havránek – Bogdan, Křen. DFA: Mudra. ŽK: 4:2. Diváci: 100.

Holýšov: Horáček – Zavadil, Trhlík, Baxa, Kaas, Černohorský, Roztočil, Panuška (34. Staněk), Valachovič, Kraus, Jeniš (87. Nemček). Trenér: Štěpán Hirschl.

Luby: Hromada – Veselka, Sýkora, Lávička, Čížek, Kvítek, Koželuh, Hora (76. Sysel), Šůs, Nešpor, Rajšl. Trenér: Vladislav Smolík, as. Radek Pikhart.

15.11.2017

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč(25 000 Kč)

Svářeči svářeč. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Přijmeme svářeče do kovovýroby na HPP, možnost i brigádně., Vzdělání a praxe v oboru výhodou., Zajímavé platové podmínky., Firemní benefity., Stravenky, závodní stravování.. Pracoviště: Metaxo s.r.o., 345 61 Staňkov. Informace: Lenka Staníčková, +420 725 965 761.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Strojírenský dělník,(20 000 Kč)

Strojírenští kovodělníci Dělník v kovovýrobě. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Příjmeme dělníky do kovovýroby na HPP., Vzdělání a praxe v oboru výhodou. , Zajímavé platové podmínky., Firemní benefity., Stravenky, závodní stravování.. Pracoviště: Metaxo s.r.o., 345 61 Staňkov. Informace: Lenka Staníčková, +420 725 965 761.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků(24 000 Kč)

Řidiči vysokozdvižných vozíků Řidič VZV. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce: vykládka a nakládka kamiónů, vyskladňování a naskladňování zboží, manipulace s VZV, obsluha provozu, spolupráce na interní logistice. Požadujeme: praxi s řízením VZV podmínkou, platný průkaz VZV, časovou flexibilitu, zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů, zkušenosti s prací ve skladu vítány, Nabízíme: plný pracovní úvazek s prodloužením pracovního poměru na neurčito, mzdu 20.000 Kč + 20% prémie, další zaměstnanecké benefity až 2.500 Kč, stravenky, 5 týdnů dovolené, Nutno vyplnit dotazník v místě sídla společnosti či zaslat profesní životopis na i.fainova@sigloch.cz. Pracoviště: Sigloch distribution k.s.., Průmyslová, č.p. 290, 346 01 Horšovský Týn. Informace: Ivana Fainová, +420 373 738 112.

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Strážný(86 Kč)

Pracovníci ostrahy, strážní strážný/á, vrátný/á. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 86.2 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih, směnný provoz, Požadujeme: zaměstnavatel si může vyžádat výpis z Rejstříku trestů, spolehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou, pouze pro OZP ( vymezená chráněná pracovní místa), Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, odměny pro vynikající pracovníky, možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, pravidelná školení, příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční , NECHODIT NA PROVOZOVNU, PRVNÍ KONTAKT VÝHRADNĚ TELEFONICKY (7:00 - 16:30 hod.) NEBO E-MAILEM.. Pracoviště: Oko 69, s.r.o. - domažlice, Masarykova, č.p. 523, 344 01 Domažlice 1. Informace: Vladimír Melmuka, +420 778 010 991.

MAXIM TEAM Z HORŠOVSKÉHO TÝNA obsadil ve futsalové lize třetí místo.

Futsalová zimní liga je již minulostí

Ilustraní foto.

Zloděj kradl v Albertu. Strážníci ho dopadli do půl hodiny

Domažlická nemocnice zatím kvůli chřipce návštěvy neomezí

Domažlice – V Domažlické nemocnici zatím není důvod kvůli výskytu chřipky zakázat návštěvy pro veřejnost.

Jedna rolba vládne všem a po krk ve vodě v minus pěti: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 21. února 2018.

Hokejisté porazili USA a zahrají si na OH o medaili. Francouz vychytal nájezdy

/FOTOGALERIE, ANKETA/ Uf, to bylo drama! Čeští hokejisté postoupili do semifinále olympijského turnaje, když porazili tým USA 3:2 po samostatných nájezdech. Američané ale byli tuhé sousto, i když národní tým byl po většinu zápasu lepší. O finále se svěřenci trenéra Josefa Jandače utkají s Ruskem.

Baier: Souboj s časovkáři z celého světa je pro mě výzvou

Osvračín – Cyklista Jiří Baier, který svých nejlepších výsledků dosahuje především v závodech časovkářů, je momentálně v plné přípravě na nadcházející sezónu.