Už po třiceti vteřinách hry našel domácí Brabec Klímu, jehož zakončení domažlický gólman Bratanič vyrazil. Šlo o první a poslední šanci domácích v utkání.

Benfika odpověděla ve 13. minutě. Lucák po faulu na Vlčka rozehrál trestný kop na T. Koreluse, který zpoza šestnáctky trefil přesně levý dolní roh Gillovy branky – 0:1. Ve 21. minutě Teršl vysunul Waldmanna, jehož střelu si do vlastní sítě srazil domácí Skrbek - 0:2. Ve 26. minutě Waldmann poslal do vyložené šance Lucáka, ale domácí brankář předvedl výborný zákrok. Po půlhodině hry T. Korelus našel Sovu, ten prostrčil balon do vápna na Roubala, který střelou k tyči výšil na 0:3.

Ve druhém poločase Benfika pokračovala v aktivitě, kterou korunovala v 57. minutě gólem Sovy a v 77. minutě druhým gólem Roubala – 0:5. Domácí nepředvedli prakticky nic.

Střelec dvou gólů se nám po utkání vyjádřil: „Chtěli jsme do utkaní dobře vstoupit, být aktivní a vstřelit  brzy branku. To se nám povedlo, byli jsme hodně na balonu a přišly i góly. Stav 3:0 o poločasu byl hezký výsledek, ale důležité bylo vstoupit dobře i do druhé půle, protože Sušice minule prohrávala v Rokycanech 0:3 o poločase a dokázala zápas ještě zdramatizovat na 3:2. Nám se tomu podařilo zabránit, rychle jsme přidali čtvrtý gól a zápas si pak už pohlídali a zaslouženě zvítězili.“

„Až do tohoto zápasu se nám docela dařilo, dnes nám to ale vůbec nesedlo a zápas jsme nezvládli. Hráli jsme špatně. Nedostupovali jsme hráče a dostávali laciné góly. Domažlice na nás vlétly. Mají kvalitní mužstvo, které hraje dlouho při sobě. Loni skončily na druhém místě tabulky, což nebyla náhoda. Hrají velmi dobrý kombinační fotbal. Navíc mohou využít hráče z A - mužstva, kteří se v rezervě rozehrávají a jsou pro ni vždy posilami,“ uvedl k utkání kouč Sušice Petr Janda. (poj)

TJ Sušice – TJ Jiskra Domažlice B 0:5 (0:3)

Branky: 13. T. Korelus, 21. Vlastní (Skrbek), 31. a 77. Roubal, 57. Sova. Rozhodčí: Vocelka – Petrželka – König. Delegát: Bartošek ŽK: 2:1. Diváci: 80.

TJ Sušice: Gill – Vašák (79. Farták), Kodýdek (34. Fuchs), Halas (51. Varga), Klíma, Vichr, Hájek, Čanecký, Brabec (74. Bachroň), Skála, Skrbek. Trenér: Petr Janda.

TJ Jiskra Domažlice B: Bratanič - J. Korelus, T. Korelus, Hojda, Kubr (80. Kalný) - Waldmann (63. Čadek), Lucák, Teršl (87. Žák), Sova (75. Lešek), Vlček (46. Kadlec).Trenér: Martin Steinbrücker.